>دوربین مداربسته – قیمت دوربین مداربسته – خرید دوربین مداربسته
دوربین مداربسته – قیمت دوربین مداربسته – خرید دوربین مداربسته2019-07-15T16:00:11+04:30

دوربین مداربسته – قیمت دوربین مداربسته – خرید دوربین مداربسته

دوربین مداربسته یکی از مهمترین ابزار ها برای افزایش امنیت محل کار ، محل زندگی و سایر اماکن برای  همه افراد است .

قیمت دوربین مداربسته که یکی از مهم ترین عوامل خرید دوربین های مداربسته است

بسته به نوع و امکانات در بازه های متفاوتی متغیر است. این دوربین ها از لحاظ نوع به دودسته تقسیم می شوند .

دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن

دوربین های مداربسته تحت شبکه نوعی از دوربین است که این توانایی را دارد که پردازش تصویر را در خود دوربین به انجام رساند . قیمت دوربین مداربسته تحت شبکه نسبت به سایر دوربین ها بسیار بالاتر است همین موضوع میزان خرید دوربین مداربسته تحت شبکه را را تا حد زیادی کاهش می دهد.

دوربین مداربسته توربو اچ دی

دوربین مداربسته توربو اچ دی نوعی از دوربین مداربسته است که پردازش تصویر را در دستگاه دی وی آر به انجام میرساند . قیمت دوربین مداربسته توربو اچ دی نسبت به دوربین های مداربسته تحت شبکه بسیار مناسب تر است . به همین دلیل خرید دوربین مدربسته توربو اچ دی بسیار راحت تر است.

قیمت دوربین مداربسته

قیمت دوربین مداربسته توربو اچ دی تا حد زیادی از دوربین های مداربسته تحت شبکه مناسب تر است . علت این موضوع این است که این دوربین ها یازی به پردازشگر های اتصاصی در هر واحد از دوربین ها ندارند به همی دلیل قیمت تمام شده برای تولید کننده کمتر خواهد بود.  البته توربو اچ دی نامی اختصاصی است که کمپانی هایک ویژن بر روی محصولات خود (هایک ویژن و هایلوک) قرار داده است.

خرید دوربین مداربسته

برای خرید دوربین مداربسته می توانید با نمایندگی هایک ویژن و نمایندگی هایلوک برای خرید این محصول در ارتباط باشید.

دوربین های مداربسته توربو اچ دی

نمایش همه

دوربین های مداربسته تحت شبکه

نمایش همه
دوربین مداربسته

تاریخچه دوربین های مداربسته

در قبل صرفا دوربین های مداربسته آنالوگ برای سیستم های حفاظتی استعمال می شد ولی امروزه با تنوعی که دوربین های مداربسته ذیل کانال در رمزگذاری ها , کیفیت های تصویر و یک سری مورد دیگر ارائه می کنند توانسته جای دوربی های آنالوگ را در بازار بگیرد . اینک دوربین های مداربسته پایین کانال از 0 . 3 تا 29 مگاپیکسل در بازار امکانات حفاظتی جهان مو جود می‌باشند .

این دوربین ها در سال 1996 برای اولین دفعه بوسیله کمپانی axis به بازار منش یافت . تمامی شرکتهای آفریننده دوربین مداربسته ذیل کانال از پروتکل های منحصربه‌فرد خویش استعمال می نمایند . به همین جهت فقط در صرتی قابلیت و امکان استعمال هم زمان از این دوربین ها وجود دارد که تکنولوژی Onvif برای دوربین ها مهیا شده باشد .

به نوعی این دوربین ها را می شود به دو گونه از نظر ثبت و ذخیره تصاویر جدا سازی کرد . مدل اولیه دوربین هایی می‌باشند که برای ذخیره ی تصاویر به صورت انقطاع به یک سیستم مرکزی ( nvr ) واجب دارا هستند البته بعضی از این دوربین ها دارنده رم بوده و می‌توانند تصاویر را در رم خویش سوای نیاز به nvr ذخیره کنند .

در اولِ دستور که‌این دوربین ها به بازار آمده بودند از آنجایی که پهنای باند وب در سراسر عالم ذیل بود اختلاف وقتی دوچندان متعددی برای تصویر ها بازدید میشد البته با مرور زمان و ارتقا سرعت وب در سرتاسر عالم این خلل تا حدودی ازبین رفت .

Open

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.
لیست علاقمندی‌ها 0
Open wishlist page Continue shopping