نمایندگی داهوا در ایران

دوربین داهوا (IP)

دوربین تحت شبکه داهوا از مدل هایی 2، 4، 5، 6 و 8 مگاپیکسل تشکیل شده اند که این موضوع انتخاب کاربران را از میان دوربین های داهوا بسیار راحت تر کرده است. تنوع کیفیت باعث شده است تا کار افراد برای انتخاب از میان این دوربین ها با توجه به کیفیت از قیمت های زیادی برخوردارند. داهوا باعث شده است تا بتوانید از دوربین های تحت شبکه این شرکت در دستگاه های nvr سایر برند ها استفاده گردد. استفاده از دوربین های داهوا می تواند سیستمی را با کیفیت مناسب و با فعالیت های بسیار هوشمند را برای شما فراهم نماید. برای خرید دوربین های تحت شبکه داهوا  می توانید از هایک لوک نمایندگی داهوا خرید نمایید.

نمایندگی داهوا با گارانتی پارس ارتباط

داهوا در ایران با گارانتی های متفاوتی موجود است که البته به تازگی شرکت پارس ارتباط که یکی از قدرتمند ترین شرکت های این حوزه در ایران است نیز به لیست نمایندگی داهوا در ایران اضافه شده است. مجموعه هایک لوکگ نیز به عنوان یکی از نمایندگی های منتخب پارس ارتباط به تازگی فعالیت خود را در زمینه ی عرضه ی محصولات داهوا آغاز کرده است.

داهوا یا همان Dahua یکی از پیشرو ترین برند های صنعت دوربین مداربسته است. ایرن رند را می توان به عنوان اولین تولید کننده ی دستگاه های دی وی آر با فرمتی که امروز در بازار هستند دانست. همچنین از لحاظ تعداد کانال نیز این برند یعنی داهوا توانست تغییرات زیادی در مارکت سیستم های نظارت تصویری به وجود بیاورد. گستردگی این برند در سیستم های مداربسته شامل دوربین های تحت شبکه، دستگاه های ان وی آر، دوربین های CVI و همچنین دستگاه های دی وی آر است.

شما می توانید با استفاده از برند داهوا امنیت را برای هر مکانی که نیاز دارید تامین نمایید. این برند همچنین توانسته است اعتبار بسیار زیادی را در بازار های جهانی به دست بیاورد. ما در مجموعه هایک بوک به شما کمک می کنیم تا بهترین خرید را از میان محصولات داهوا داشته باشید. همچنین همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی استعلامات شما از تولیدات برند داهوا هستند.

دوربین داهوا (CVI)