درخواست نصب و راه اندازی پروژه

هایک لوک نمایندگی هایک ویژن در شیراز است. این مجموعه همچنین نمایندگی هایلوک در شیراز را دارا است که در صورتی که شما علاقه به نصب دستگاه و دوربین خود در شیراز توسط مجموعه هایک لوک را دارید در ابتدا لازم است تا فرم نصب دوربین ما را از اینجا پر نمایید. سپس همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم برای اجرا و راه اندازی  با شما انجام خواهند داد. در صورت تایید، بازدید از پروژه شما توسط تیم ما انجام و پروژه به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. تیم ما تمامی تمهیدات لازم را برای انجام پروژه شما در بهترین شکل ممکن و البته در کمترین زمان انجام داده و پروژه شما را تکمیل خواهند کرد.

درخواست خرید از نمایندگی هایک ویژن در شیراز

در صورتیکه قصد خرید دوربین مدار بسته را دارید و علاقه ای به نصب این سیستم توسط مجموعه ما را ندارید در ابتدا با مراجعه به لیست قیمت اطلاعات دقیق خود را در مورد محصول مورد نیاز خود کسب نموده و سپس با ارتباط با تیم فروش ما (02162999185) برای خرید اقدام نمایید. این محصولات قابلیت تحویل در فروشگاه هایک لوک و همچنین ارسال به سراسر ایران را دارا است.

دانلود لیست قیمت

فروش محصولات به همکاران توسط نمایندگی هایک ویژن در شیراز

مجموعه ی هایک لوک آماده همکاری با تمامی همکاران محترم در شیراز برای فروش دوربین مدار بسته هایک ویژن و هایلوک است. در صورت علاقه به دریافت قیمت های ویژه همکاران با مرکز تماس ما به شماره  02162999185 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند. برای همکاری لازم است تا شما مستنداتی در جهت اثبات همکاری در اختیار تیم ما قرار دهید تا بتوانید از تخفیف های ویژه ما برای همکاران بهره مند شوید.

دریافت نمایندگی هایک ویژن در شیراز

مجموعه هایک لوک نماینده رسمی فروش و پخش محصولات هایک ویژن و هایلوک در شیراز و البته در سراسر ایران است. در صورت علاقه به دریافت نمایندگی از مجموعه ی هایک لوک می توانید با دریافت مستندات مربوط به دریافت نمایندگی و فروش محصولات ما در شهر خود اقدام به فروش این محصولات نمایید. برای این کار لازم است تا با شماره تماس ما (02162999185) ارتباط برقرار کرده تا پشتیبانان مجموعه ما مستندات لازم را در اختیار شما قرار دهند و همچنین شما را در جهت این امر راهنمایی نمایند.