احتمالا شما نیز با دوربین های تحت شبکه اشنایی دارید . دوربین مداربسته DS-2CD1123G0-I هایک ویژن یکی از دوربین های تحت شبکه موجود در باار ایران و به نوعی یکی از پر طرفدار ترین دوربین ها در این حوزه است که طرفداران زیادی را نسبت به قیمت و امکانات خود برای خود دست و پا کرده است .

این دام کیس کوچک تحت شبکه که البته از نسل جدید سیستم های شرکت هایک ویژن است توانسته است کیفیت مناسبی را در اختیار کسانی که از آن استفاده می کنند قرار دهد. حال در هایک لوک به بررسی دوربین مداربسته DS-2CD1123G0-I می پردازیم .

ولتاژ ورودی این دوربین بین 10 تا 14 ولت است . دوربین مدل DS-2CD1123G0-I  جریان مصرفی برابر با 1 یا 2 امپر از نوع جریان ثابت DC و مصرف برقی برابر با ماکسیمم 5 وات را نیز دارد وهمچنین از قابلیت POE نیز برخوردار میباشد .

کیفیت لنز دوربین مداربسته DS-2CD1123G0-I

دوربین مداربسته DS-2CD1123G0-I از لنز 2 مگاپیکسل بسیار با کیفیتی بهره می برد که این لنز دوربین تصاویر را برای کاربران در رزولوشن 1080Pو در ابعاد 1920*1080 تشکیل می دهد . اما نکته ی قابل توجه درباره این دوربین تکنولوژی Dwdr  تعبیه شده برای لنز این دوربین است . این تکنولوژی که البته به تکنولوژی پلاک خوان معروف است با جمع آوری نور از سراسر تصویر در یک نقطه جلوی از بین رفتن تصاویر توسط نور شدید را گرفته و این توانایی را برای دوربین فراهم می کند تا در نور زیاد بتواند جزییات بسیار دقیقی را در تصویر ثبت نماید. همچنین این لنز واید ترین لنز موحود در بازار دوربین های مداربسته است (2.8) که به واسطه وجود این عمق تا 114 درجه را توسط یک دوربین می توان پوشش داد.

همچنین دوربین مداربسته فوق به سیستم های هوشمند نیز از جمله تشخیص چهره و برخی دیگر از ویژگی ها مجهز است که امتیاز بسیار خوبی برای این دوربین است .

عملکرد دوربین مداربسته DS-2CD1123G0-I در شب

دوربین مداربسته DS-2CD1123G0-I اما در عملکرد در تاریکی شب نیز یکی از بهترین دوربین های مداربسته تحت شبکه موجود در بازار است . این دوربین از قابلیت DAY/NIGHT بهره می برد که به وسیله آن نور را در شب و روز به بهترین شکل ممکن تنظیم می نماید. همچنین دوربین مداربسته DS-2CD1123G0-I بیش از 30 متر مکعب را برای دید در شب پوشش خواهد داد همچنین به واسطهه فناوری dnr  این دوربین عملکرد بسیار خوبی را در جمع آوری و حذف نویز از تصاویر برای خود ثبت کرده است .

لنزهای دید در شب این دوربین مخفی نبوده و در دید هستند.

سیستم ذخیره سازی دوربین مداربسته DS-2CD1123G0-I

دوربین های مداربسته تحت شبکه همگی قابلیت ذخیره سازی از طریق اتصال به دستگاه های ان وی ار را دارا هستند اما برخی از آن ها این قابلیت را دارند تا تصاویر را در خود دستگاه ذخیره نمایند .

اما نکته قابل توجه درباره این دوربین این است که به تنهایی در خود قابلیت فشرده سازی h.265  را موجود دارد که برای دوربین این قابلیت را فراهم می کند تا تصاویر دریافتی را بدون افت کیفیت تا 5  برابر فشرده تر نسبت به دوربین های معمولی در خود ثبت نماید که قابلیتی بی نظیر برای این دستگاه به شمار می آید.

فیزیک دوربین مداربسته DS-2CD1123G0-I

دوربین فوق با بدنه ی فلزی خود چیزی در حدود 400 گرم وزن داشته و ابعادی معادل 134میلی متر* 134 میلی متر * 108 میلیمتر را داراست . این دوربین با داشتن گواهی استاندارد ip67  نسبت به ورود هرگونه گرد و غبار و همچنین آب تا عمق 1 متری مقاوم است .

خرید دوربین مداربسته DS-2CD1123G0-I

در صورتی که شما قصد خرید دوربین مداربسته فوق را دارید می توانیدد آن را از فروشگاه هایک لوک نمایندگی هایک ویژن خریداری نمایید.

دوربین سقفی
تحت شبکه ( اتصال از طریق کابل شبکه )
2 مگاپیکسل HD 1080P
فرمت ضبط H265
لنز 2.8 ( زاویه دید 114  درجه )
قدرت دید در شب 30 متر
بدنه فلزی
استاندارد IP67
2سال گارانتی پارس ارتباط