احتمالا بارها برای شما نیز پیش آمده است که بخواهید به دستگاه هایک ویژن خود یک کاربر اضافه کنید یا برای آن کاربر دسترسی مشخصی تعریف کنید و یا اینکه کاربر را از دستگاه خود حذف کنید. ما در این آموزش به صورت کامل این موارد را به شما می آموزیم. شما برای راحتی بیشتر میتوانید این موارد را در ویدیو زیر مشاهده نمایید و یا آموزش متنی هر یک را جداگانه مطالعه نمایید.

چگونه یک کاربر (یوزر) به دستگاه هایک ویژن اضافه نماییم؟

برای افزودن یک یوزر جدید به دستگاه هایک ویژن در ابتدا باید در دستگاه به آدرس زیر وارد شوید:

System > User

با مراجعه به این بخش در ابتدا لیست کاربران دستگاه را مشاهده نمایید. برای افزودن یک یوزر (user) جدید بر روی add کلیک نمایید.در این قسمت دستگاه از شما پسورد اصلی دستگاه را می خواهد. پس از وارد کردن رمز عبور دستگاه صفحه افزودن کاربر جدیددر مقابل شما باز خواهد شد. در این بخش اطلاعات لازم برای کاربر جدید را وارد نمایید و در صورت نیاز یک mac adress مشخص برای کاربر تعیین نمایید تا کاربر تنها به وسیله دستگاهی که شما مشخص کردهخ اید بتواند به این دستگاه دسترسی پیدا کند.

چگونه دسترسی هر کاربر را در دستگاه هایک ویژن تعیین کرده و تغییر دهیم؟

برای تغییر دسترسی هر کاربر در دستگاه هایک ویژن لازم است تا دسترسی شخص را در دو بخش مشخص نماییم . یکی در زمانی که دستگاه قفل بوده و تنها تصاویر Live دستگاه قابل مشاهده است و در حالت دوم پس از دسترسی به دستگاه پس از وارد کردن رمز عبور دسترسی های کاربر مشخص می شود.

در حالت اول پس از ورود به بخش System > User و انتخاب کاربر مورد نظر می توانید از بالای صفحه وارد بخش Live View Permission On Lock Screen شوید و دوربین های قابل مشاهده را برای شخص تعیین نمایید. در حالت دوم پس از ورود به بخش کاربران در مقابل هر کاربر می توانید بر روی تیک سبز رنگ کلیک نمایید تا صفحه PERMISIIN برای شما باز شود . در این صفحه می توانید سطح دسترسی هر کاربر را در سه حالت LOCAL (دسترسی مستقیم) ، حالت REMOTE (کنترل از راه دور) و همچنین تنظیمات ویژه هر دوربین تنظیمات لازم را انجام دهید.

چگونه کاربر را از دستگاه هایک ویژن حذف کنیم؟

برای حذف کاربر از دستگاه هایک ویژن مراحل سختی را پیش رو ندارید. تنها کافیست پس از انتخاب کاربر از لیست کاربران از منوی بالایی بر روی گزینه DELETE کلیک نمایید و آن را تایید نمایید تا کاربر از دستگاه حذف گردد.