حل کردن مشکل نصب پلاگین هایک ویژن، به آسانی انجام می شود. ممکن است در هنگام استفاده از دوربین های مدار بسته هایک ویژن، با مشکلات و موانعی روبرو شوید. در بسیاری از موارد پیش آمده است؛ که افراد با پیام پلاگین کردن دوربین مواجه شده اند. دریافت این پیام و خطا جای نگرانی ندارد. چرا که به آسانی و با انجام چند مورد ساده، می توانید به راحتی این مشکل را حل کنید.

در هنگام استفاده از دوربین مدار بسته هایک ویژن و مشاهده تصاویر ضبط شده به وسیله آن، با پیام پلاگین کردن دوربین مواجه خواهید شد. معمولا این پیام زمانی نمایش داده می شود؛ که شما سعی دارید با استفاده از مرورگر هایی مانند کروم و … دوربین خود را به صورت آنلاین بررسی کنید. در این زمان؛ با پیامی تحت عنوان نصب پلاگین مواجه خواهید شد. در واقع نمایش این پیام نشانگر این است؛ که پلاگین دوربین مدار بسته هایک ویژن نصب نشده است. حتی ممکن است پلاگین دوربین را نصب کرده باشید؛ اما نصب آن به درستی انجام نشده باشد. در این صورت نیز، از شما خواسته می شود پلاگین را یکبار دیگر به طور صحیح نصب نمایید؛ تا مشکل برطرف شود.

پلاگین در دوربین هایک ویژن چیست؟

نصب پلاگین هایک ویژن

با کمک پلاگین در دوربین هایک ویژن، شما می توانید تصاویر و فیلم های دوربین خود را به صورت زنده مشاهده کنید. برای مشاهده این تصاویر به صورت زنده، لازم است تا عمل پلاگین را انجام دهید. علت انجام عمل پلاگین برای دوربین های مدار بسته؛ این است که برخی از مرور گر های اینترنتی از این عمل پشتیبانی نمی کنند. اما لازم نیست برای همه برند های دوربین مدار بسته، عمل پلاگین را انجام دهید. زیرا برای تنها برخی از برند های دوربین مدار بسته این عمل لازم است. برند هایک ویژن، یکی از آن برند هایی است؛ که لازم است برای مشاهده زنده دوربین مدار بسته، نصب پلاگین را انجام دهید.

در دوربین مدار بسته برند هایک ویژن، نرم افزار هایی برای نصب پلاگین در نظر گرفته نشده است. اما برخی دیگر از برند های تولید کننده دوربین مدار بسته، دوربین های خود را همراه با پلاگین به بازار عرضه می کنند. در این صورت دیگر شما به نصب پلاگین برای دوربین و مرور گر خود نیاز نخواهید داشت. دوربین مدار بسته هایک ویژن، پخش زنده و سایر تنظیمات را بدون پلاگین انجام نخواهد داد. بهتر است برای دریافت مزایا و خدمات بیشتر این دوربین مدار بسته، به رفع مشکل نصب پلاگین هایک ویژن اقدام نمایید. با نصب پلاگین در دوربین مدار بسته هایک ویژن از تمامی مرور گر ها پشتیبانی می شود. در این صورت می توانید به صورت پخش زنده، دوربین خود را در هر جایی مشاهده و بررسی کنید. علاوه بر مشاهده پخش زنده، با نصب پلاگین؛ سایر امکانات و تنظیمات دوربین هایک ویژن در دسترس قرار خواهد گرفت.

راه حل های رفع مشکل نصب پلاگین هایک ویژن

نصب پلاگین هایک ویژن

اگر در هنگام استفاده از دوربین مدار بسته هایک ویژن، با پیام نصب پلاگین مواجه شدید؛ اصلا نگران نباشید. چرا که روش و راه حل های متفاوت و موثری برای رفع مشکل نصب پلاگین هایک ویژن، وجود دارد. شما میتوانید با کمک هر کدام از این راه حل ها، مشکل پلاگین را بر طرف کرده و به استفاده خود از دوربین ادامه دهید.

جایگزین کردن سایر مرور گر ها با موتور جستجو پیل مون (Pale moon)

نصب پلاگین هایک ویژن

یکی از روش های رفع مشکل نصب پلاگین هایک ویژن، جایگزین کردن موتور جستجو و مرور گر است. معمولا برخی از دوربین ها مانند هایک ویژن، با مرور گر هایی مانند کروم و فایر فاکس پلاگین نمی شوند. در این صورت با یک راه حل ساده؛ می توانید این مشکل را بر طرف کنید. جایگزین کردن موتور جستجو پیل مون (pale moon) بجای کروم و غیره؛ می تواند یک راه ساده و موثر باشد. در واقع موتور جستجو پیل مون، نسخه ای قدیمی از مرور گر های کروم و موزیلا است. این موتور جستجو؛ از بسیاری از قابلیت ها و پلاگین پشتیبانی می کند . در این صورت با اتصال دوربین مدار بسته هایک ویژن به اینترنت، به راحتی و بدون نیاز به هیچ اقدامی، دستگاه پلاگین می شود.

مراحل پلاگین در دوربین هایک ویژن با Pale moon:

نصب پلاگین هایک ویژن

در حالت کلی مرورگر pale moon، یک موتور جستجو مناسب برای پلاگین در دوربین مدار بسته هایک ویژن است. این موتور جستجو، از پلاگین پشتیبانی کرده و برای شما امکان پخش زنده دوربین مدار بسته را فراهم می کند. لازم است برای استفاده از این مرور گر و رفع مشکل نصب پلاگین هایک ویژن، مراحل زیر را طی کنید:

 1. در ابتدا لازم است برای رفع مشکل نصب پلاگین هایک ویژن، افزونه پلاگین را در دستگاه خود نصب کنید. این نرم افزار را در ابتدا در دستگاهی که میخواهید پخش زنده در آن انجام شود؛ نصب می کنید.
 2. در این مرحله لازم است؛ تا موتور جستجو پیل مون را در دستگاه و سیستم خود نصب کنید.
 3. در مرحله بعدی نصب پلاگین، لازم است تا آدرس آی پی (IP) دوربین هایک ویژن و یا دستگاه نظارتی تحت شبکه را وارد کنید. IP آدرس دوربین خود را در موتور جستجو پیل مون وارد می کنید.
 4. پس از وارد کردن IP آدرس، لازم است؛ تا نام کاربری و رمز عبور مشخص خود را در مرور گر وارد نمایید.
 5. پس از آن که تمامی مراحل بالا را با دقت و به درستی انجام داده اید؛ اکنون سیستم شما آماده است. در این حالت می توانید؛ به راحتی به صورت پخش زنده، تصاویر و دوربین خود را مشاهده و بررسی کنید.

در واقع با انجام مراحل بالا، شما رفع مشکل نصب پلاگین هایک ویژن، را به راحتی و با کمک موتور جستجو جایگزین (PALE MOON) انجام داده اید.

استفاده از افزونه IE TAB در مرور گر گوگل کروم

نصب پلاگین هایک ویژن

استفاده از افزونه IE TAB در مرور گر گوگل کروم به رفع مشکل نصب پلاگین هایک ویژن، کمک خواهد کرد. در واقع با اضافه کردن این افزونه، می توانید به راحتی نصب پلاگین را بدون مشکل انجام دهید. استفاده از IE Tab در سایر موتور های جستجو، این امکان را می دهد؛ تا بتوانید از بسیاری از تنظیمات و امکانات استفاده نمایید. اگر بخواهید با همان موتور جستجو کروم به فعالیت خود برای مشاهده پخش زنده ادامه دهید، افزودن IE TAB یک گزینه مناسب است. در حالت کلی؛ با این افزونه دیگر لازم نیست از هیچ موتور جستجو دیگری استفاده کنید.

مراحل نصب IE TAB به گوگل کروم؛ برای رفع مشکل نصب پلاگین هایک ویژن

نصب پلاگین هایک ویژن

برای آن که افزونه IE TAB را به موتور جستجو کروم اضافه کنید؛ لازم است چند مرحله ساده را انجام دهید. با انجام این مراحل؛ به راحتی نصب پلاگین دوربین مدار بسته هایک ویژن انجام می شود.

 1. در مرحله اول؛ لازم است تا آخرین نسخه گوگل کروم را در سیستم خود داشته باشید. اگر در سیستم وجود ندارد، لازم است آن را دریافت و نصب کنید.
 2. پس از نصب گوگل کروم؛ لازم است تا IE TAB را برای رفع مشکل نصب پلاگین هایک ویژن، نیز نصب کنید. می توانید این افزونه و نرم افزار را از کروم و سایر موتور های جستجو دریافت کنید.
 3. پس از طی شدن مراحل نصب IE TAB؛ این برنامه را باز کرده و گزینه اضافه به کروم (Add to Chrome) را انتخاب می کنید.
 4. پس از آن؛ گزینه های دیگری برای شما نمایش داده می شوند؛ که باید گزینه Add extension را انتخاب نمایید.
 5. پس از طی شدن مراحل نصب، آیکون IE برای شما در صفحه ابتدایی گوگل کروم نمایش داده می شود.
 6. پس از مراحل بالا، کروم را یکبار بسته و دوباره باز کنید. پس از آن در یک صفحه جدید از IE TAB در گوگل کروم، آدرس IP دوربین مدار بسته خود را وارد کنید. لازم است قبل از IP آدرس دستگاه خود، از عبارت http نیز استفاده کنید.
 7. در پایان پس از وارد کردن IP آدرس صحیح دوربین هایک ویژن، نصب پلاگین انجام می شود. می توانید به صورت زنده و آنلاین، دوربین های خود را مشاهده و نظارت کنید.

با کمک این مراحل و اجرای دقیق آنها؛ می توانید به راحتی رفع مشکل نصب پلاگین هایک ویژن را انجام دهید.

نصب پلاگین دوربین در کروم

دانلود پلاگین دوربین هایک ویژن یا حالا هر برند دیگری به راحتی در کروم امکان پذیر است برای مثال در بالا ما چند نمونه پلاگبن در کروم برای دوربین های مداربسته قید کردیم برای مثال پلاگین PALEMOON یا دانلود IE TAP در کروم که به راحتی با داناود این پلاگین ها  میتونید بدون هبچ محدودیتی از آن ها استفاده کنید