روش تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن به شما کمک می کند تا بتوانید شبکه دوربین مدار بسته را بهتر کنترل کنید. نام دوربین ها لازم است که با محل و هدف آن ها مرتبط باشد. در شبکه دوربین مدار بسته این قضیه می تواند به شناسایی آن ها کمک کند. با تغییر نام می توانید شبکه دوربین مدار بسته را مدیریت کنید.

البته به مرور زمان روش تغییر نام ساده شده است.

متناسب با بروز رسانی نرم افزار دوربین نیز این کار ساده و راحت خواهد شد.

تغییر نام در نرم افزارهای قدیمی کار راحتی نبود. ولی امروزه بروز رسانی های آنلاین به این امر کمک کرده است. اسامی پیش فرض می تواند نقطه شروع حمله هکرها فرض شود.

هایک ویژن یک برند شناخته شده دوربین مدار بسته است. تصاویر با کیفیت است.

دوربین مدار بسته این برند شناخته شده است. به همین دلیل بسیاری از شرکت ها و افراد از محصولات این برند استفاده می کنند.

تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن

مراحل تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن

تغییر نام دوربین در دی وی آر هایک ویژن ساده است.

  • ابتدا مرورگر را باز کنید
  • آی پی دوربین را وارد کنید
  • بعد از آن نام کاربری و رمز را وارد نمایید
  • از نوار بالا گزینه Configuration را انتخاب کنید
  • از پنجره باز شده روی image و بعد روی OSD image کلیک کنید
  • در این مرحله می توانید نام، تاریخ و ساعت هر دوربین را تغییر دهید
  • در قسمت Camera Name می توانید نام دوربین را تغییر داده و آن را ذخیره کنید
  • برای ادامه پروسه می توانید وارد بخش Line View شوید

در قسمت چپ فهرست دوربین ها را نشان می دهد.شما در این مرحله ملاحظه می کنید که اسم دوربین تغییر کرده است. می توانید این مراحل را برای سایر دوربین ها نیز انجام دهید.

روش تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن به شما کمک می کند تا بتوانید اسم دوربین های خود را در زمان دلخواه تغییر دهید. این کار از خیلی جهات درست و صحیح است. تمامی مراحل را صحیح و اصولی انجام دهید. هیچ مرحله ای را نادیده نگیرید. تمامی مراحل را با دقت انجام دهید. در صورت نیاز بهتر است که مراحل انجام کار را چند بار کنترل کنید.

اهمیت تغییر اسم و روش تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن

تغییر نام دوربین در دی وی آر هایک ویژن به شما کمک می کند تا بتوانید آن ها را مدیریت کنید.

حتی این روش به شما کمک می کند تا بتوانید از نفوذ هکرها به شبکه دوربین مدار بسته جلوگیری کنید. هکرها در اکثر مواقع براساس نام دوربین، نام کاربری و رمز پیش فرضی که شرکت های تولیدی برای آن ها مدنظر قرار می دهند، شبکه دوربین مدار بسته مورد نظر خود را هک می کنند.

روش تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن را می توانید در اینترنت نیز جستجو کنید. برخی از سایت ها به ساده ترین صورت ممکن تغییر نام دوربین را آموزش داده شده است. تغییر نام در دستگاه DVR خیلی راحت است. شما با انجام دادن این کار می توانید نام دوربین را در مدل های جدید نیز تغییر دهید. روش کار در مدل های جدید در مقایسه با مدل های قبلی چندان تفاوتی نخواهد داشت. حتی می توان گفت که روش تغییر نام دوربین در مدل های جدید کوتاه و ساده شده است.

تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن

روش غیر قابل نفوذ در تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن

روش تغییر نام دوربین در دی وی آر هایک ویژن ساده و راحت است.

کاربران بعد از مطالعه کاتالوگ محصول می توانند این کار را انجام دهند. نام کاربری و رمز پیش فرض به هکرها کمک می کند تا بتوانند وارد شبکه شوند. با تغییر نام از این کار جلوگیری خواهید کرد.

روش تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن به قدری ساده است که هر کسی می تواند آن را انجام دهد. در کاتالوگ دوربین این روش به ساده ترین شکل ممکن نوشته شده است. مصرف کنندگان می توانند با مطالعه آن این کار را انجام دهند.

نتیجه روش تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن

روش تغییر نام دوربین در دی وی آر هایک ویژن به قدری ساده است که همه افراد می توانند این کار را انجام دهند. نتیجه این کار می تواند همان جلوگیری از نفوذ به شبکه باشد. نفوذ به شبکه می تواند زیان های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

روش تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن را می توانید از کارشناسان شرکت هایک لوک فرا بگیرید. کارشناسان این مجموعه روش های بروز شده جلوگیری از نفوذ به شبکه دوربین مدار بسته را آموزش خواهند داد.

پیکر بندی دوربین

روش تغییر نام دوربین در دی وی آر هایک ویژن موجب می شود که شما بتوانید شبکه دوربین خود را پیکر بندی کنید. بنابراین تصاویر با بالاترین کیفیت ممکن ضبط می شود.

روش تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن را می توانید از نصاب های دوربین مدار بسته نیز یاد بگیرید. البته متناسب با مدل دستگاه نیز این روش می تواند متفاوت باشد. در مدل های پیشرفته این روش تا حدی در مقایسه با قدیمی، ساده است. با پیکر بندی دوربین می توانید تنظیمات سفارشی خود را اعمال کنید.

دوربین های Smart Pro IP حرفه ای طراحی و ساخته شده اند.

این دوربین ها هوشمند ساخته شده و از کارایی لازم برخوردار هستند. کار کردن با آن ها راحت است. دوربین های IP Dark Fighter و Light Fighter این برند به قدری حساس و با کیفیت ساخته شده اند که می توانند در محیط هایی با نور کم نیز تصاویر را با کیفیت بالا ضبط کنند. این برند در مدل های مختلفی دوربین های مدار بسته را طراحی و تولید می کند. دوربین های Smart Pro عملکرد بالایی دارند.

کیفیت تصویر در دوربین های +H265 بالا است. کنترل محیط با این دوربین ها راحت است. حتی با وجود نور کم نیز می توانند تصاویر با کیفیتی را ضبط کنند. پروتکل های حفاظتی این دوربین بالا است.

تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن

دوربین های توربو هایک ویژن

تصاویر دوربین های توربو HD با کیفیت است. این مدل دوربین ها می توانند تا 457 متر را پوشش دهند. با کابل شبکه می توان دوربین ها را بهم متصل کرد. جایگزین مناسبی برای مصرف کنندگان دوربین های آنالوگ است. دوربین های کاملا مقاوم هستند. می توان به سوژه مورد نظر زوم کرد.

محصولات دوربین مدار بسته این برند از هر جهت می تواند نیازهای مصرف کنندگان را تامین کند. قیمت متناسب با کیفیت مزیت رقابتی برند هایک ویژن بر شمرده می شود. بنابراین اگر می خواهید که دوربین مدار بسته با قیمت پایینی خریداری کنید می توانید از محصولات این برند استفاده کنید.

انتخاب رمز غیر قابل نفوذ

روش تغییر نام دوربین در دی وی آر هایک ویژن موجب می شود که شما بتوانید رمز دوربین را تغییر دهید. با تغییر رمز ورود به شبکه از نفوذ هکرها جلوگیری خواهید کرد.

برای یادگیری این روش می توانید را می توانید از کارشناسان محموعه هایک لوک کمک بگیرید. با این روش می توانید شبکه دوربین مدار بسته را ایمن کنید. توصیه می شود که در دوره های زمانی مشخصی رمز ورود به شبکه را تغییر دهید. این کار به امنیت شبکه دوربین مدار بسته کمک می کند.

تغییر نام شبکه

روش تغییر نام دوربین در دی وی آر هایک ویژن به شما کمک می کند تا بتوانید شبکه دوربین خود را تغییر نام دهید. تغییر نام شبکه موجب می شود که بتوانید از ورود غیر مجاز هکرها به آن جلوگیری کنید. امروزه حفظ اطلاعات کاربران و مشتریان امری ضروری تلقی می شود. حفظ اطلاعات دوربین های اماکن مهم کار مهمی است.

روش تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن به قدری آسان است که با یک بار مطالعه کاتالوگ می توانید آن را انجام دهید. از دستگاه های چینی می توان به راحتی استفاده کرد. تنظیمات دستگاه های چینی نسبت به سایر مدل های مشابه ساده است. کاربران می توانند با یک بار مطالعه نحوه کار با دستگاه را یاد بگیرند.

تغییر نام دوربین در دستگاه DVR هایک ویژن