سرعت شاتر در دوربین مداربسته یا Shutter time اصطلاح معروفی است. سرعت را می توان تنظیم کرد. تنظیم شاتر برای ضبط تصاویر در شب کاری سخت خواهد بود. هر چقدر که کار درست را انجام دهیم به همان اندازه تصاویر با کیفیتی را دریافت خواهید کرد.

Shutter time کمک می کند تا بتوان با کیفیت بالا تصویر برداری کرد. با این ویژگی می توان تصاویر را برای دوربین های مدار بسته با کیفیت بالا ضبط کرد. اگرچه سرعت شاتر متناسب با مدل آن ها تنظیم می شود ولی بهتر است که متناسب با نیاز و هدف این کار صورت گیرد. شما در این مورد می توانید با کارشناسان شرکت های فروش دوربین مدار بسته مشورت کنید.

سرعت شاتر

اهمیت سرعت شاتر در دوربین مداربسته یا Shutter time

Shutter time را زیر نظر کارشناسان شرکت های دوربین مدار بسته تنظیم کنید. کارشناسان در این زمینه می توانند متناسب با وضعیت شما کمک کنند. سرعت شاتر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. سرعت مدل های برندهای مختلف متغیر خواهد بود. بهتر است که هر چند یک بار دوربین را بررسی کنید تا سرعت شاتر مطابق تنظیمات قبلی شما باشد. سرعت شاتر دوربین های با کیفیت نسبت به مدل های بی کیفیت خیلی تفاوت دارد. عملکرد دوربین در طی شب در مقایسه با روز متفاوت خواهد بود. به همین دلیل سرعت شاتر هم متناسب با عملکرد تنظیم می شود.

سرعت شاتر در دوربین مداربسته یا Shutter time در دوربین های مدار بسته اتوبان از اهمیت بسزایی برخوردار است. سرعت شاتر دوربین برای کاربری های مختلف تنظیم می شود. دوربین های مدار بسته با سرعت های متفاوتی شاتر طراحی و تولید می شوند. متناسب با کیفیت دوربین سرعت شاتر تنظیم می شود. اکثر دوربین ها کارایی بالایی دارند. برخی از دوربین ها فقط با کارایی بسیار بالایی طراحی شده اند. دوربین های DSLR  و بدون آینه نسبت به هم متفاوت هستند. عوامل بسیار زیادی در مورد سرعت شاتر دخالت دارند.

از آن جایی که تردد افراد در اماکن تجاری نسبت به مسکونی زیاد است، بنابراین انتخاب دوربین با کیفیت با سرعت شاتر مناسب از اهمیت به سزایی برخوردار است. متناسب با حساسیت محل و بودجه خود دوربین را خریداری کنید. در این صورت می توانید تا بلند مدت از آن استفاده کنید. برای تعمیرات می توانید از کارشناسان شرکت هایک لوک مشاوره بگیرید.

سرعت شاتر در دوربین مداربسته

افزایش سرعت شاتر در دوربین مداربسته یا Shutter time

گاهی افزایش قابلیت SNR دوربین نیز به حل این مشکل کمک می کند. شرکت های مختلف دوربین هایی با تنظیمات مختلف را طراحی و تولید می کنند. گاهی مواقع متناسب با نیاز کاربران این تنظیم انجام خواهد شد. کاربران می توانند نیاز خود را به شرکت های تولیدی اعلام کنند. شرکت های تولیدی هم بر همان مبنا دوربین مدار بسته را طراحی و تولید خواهند کرد. این چنین دوربین هایی از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند.

سرعت شاتر در دوربین مداربسته یا Shutter time را می توانید متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. در محیط هایی با حساسیت امنیتی لازم است از دوربین های با کیفیت استفاده کنید. بدین ترتیب همیشه تصاویر با کیفیتی خواهید داشت. بنابراین می توانید محل خود را با بهترین شرایط کنترل کنید. این چنین شرایطی برای کاربران مطلوب خواهد بود.

نمایش سرعت شاتر در دوربین مداربسته یا Shutter time

Shutter time را می توان نمایش داد. سرعت شاتر در دوربین مدار بسته هایک ویژن به روش های مختلفی نمایش داده می شود. سرعت شاتر هر مدل دوربین هایک ویژن در کاتالوگ آن مشخص است. با مطالعه کاتالوگ محصول می توانید دوربین مدار بسته دلخواه خود را انتخاب کنید.

شما متناسب با نیاز خود دوربین مدار بسته را خریداری کنید. از آن جایی که دوربین مدار بسته در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود بنابراین با مطالعه کاتالوگ و تشخیص سرعت شاتر راحت تر می توانید در مورد انتخاب دوربین تصمیم بگیرید. شما می توانید تنظیمات دلخواه خود را به شرکت های تولیدی اعلام کنید. بر همان مبنا دوربین تولید خواهد شد. سرعت شاتر هم بر اساس شرایط دلخواه شما تنظیم می شود.

Shutter time

عوامل تعیین کننده سرعت شاتر در دوربین مداربسته یا Shutter time

سرعت شاتر متناسب با عوامل مختلف محیطی تنظیم می شود. شما می توانید هنگام تنظیم با کارشناسان هایک لوک مشاوره کنید. این کارشناسان به طور یقین خدماتی را ارائه می دهند که مطابق میل شما باشد.

خیلی از کارشناسان امنیتی به این مورد توجه ندارند. تنظیم سرعت شاتر در دوربین مدار بسته از اهمیت به سزایی برخوردار است. دوربینی را خریداری کنید که نیازهای شما را تامین کند. بنابراین این چنین دوربینی با کلیه شرایط استاندارد ساخته شده است. ساخت این چنین دوربینی بر اساس شرایط دلخواه شما می تواند مطلوب باشد.

سرعت شاتر در دوربین مداربسته یا Shutter time را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. طوری که بتوانید دوربین مدار بسته محل شما تصاویر با کیفیتی را ضبط و ارسال کند. شما در این مورد می توانید با کارشناسان شرکت هایک لوک مشورت کنید. تخصص و تجربه کارشناسان در طول چندین سال ایجاد شده است. بنابراین بهترین راهنمایی را دریافت خواهید کرد.

عوامل تعیین کننده سرعت شاتر در دوربین مداربسته

لنز دوربین 

Shutter time از اهمیت بسزایی برخوردار است. دوربین مدار بسته نیز برای تصویر برداری استفاده می شود. به همین دلیل نیز سرعت شاتر هم در این نوع دوربین ها خیلی مهم است.

سرعت شاتر در دوربین مداربسته یا Shutter time متناسب با مدل و برند متفاوت خواهد بود. لنز دوربین در این میان عامل موثری تلقی می شود. می توانید تمامی اتفاقات محل را به دقت کنترل کنید. با دوربین های با کیفیت می توانید امنیت محل را با دقت بالاتری برقرار کنید. این چنین دوربین هایی کیفیت بالایی دارند. دوربین های با کیفیت سخت افزار و نرم افزار با کیفیتی دارند.

کیفیت عکس

سرعت شاتر با سرعت مناسب موجب می شود که کیفیت تصاویر بالا باشد. دوربین های مدار بسته متناسب با اهداف و محیط مورد نظر تنظیم می شوند.

توجه به این قضیه می تواند به ضبط تصاویر با کیفیت کمک کند. می توانید در مورد سرعت شاتر در اینترنت تحقیق کنید. در این مورد مقالات بسیار زیادی نوشته شده است. با مطالعه این مقالات می توانید در مورد شرایط دوربین دلخواه  خود تصمیم بگیرید. در صورت لزوم می توانید چندین مدل دوربین در محل خود نصب کنید.

کیفیت عکس در سرعت شاتر در دوربین مداربسته

انواع شاتر در دوربین مداربسته

متناسب با مدل دوربین، شاتر ها متنوع خواهند بود. البته به مرور زمان این بخش از دوربین هم به مرور زمان بهتر شده است. به همین دلیل است که تصاویر دوربین های فعلی نسبت به سال های پیش بهتر شده است.

عوامل موثر سرعت شاتر در دوربین مداربسته یا Shutter time

به عواملی بستگی دارد. سرعت ثبت فریم عامل مهمی است. دوربین های آنالوگ با سرعت کمتری تصاویر را ضبط می کنند.

عوامل موثر بر سرعت شاتر در دوربین مداربسته

سرعت مناسب

متناسب با اهداف خود سرعت شاتر را تنظیم کنید. تصاویر دوربین های مدار بسته برای پخش با مانیتور و تلویزیون کاملا مناسب هستند. نرخ فریم و سرعت شاتر باهم رابطه مستقیمی دارند. سرعت شاتر در این وضعیت باید دو برابر این اندازه تنظیم شده باشد.

مکانیزم

این مکانیزم با دکمه کنترل شاتر فعال می شود. نور از لنز و شاتر عبور می کند و به فیلم برخورد می کند. مدت زمان باز بودن شاتر را می توان تنظیم کرد. به همین دلیل می توان میزان نور ورودی را کنترل کرد. متناسب با نیاز خود دوربین مدار بسته را انتخاب کرده و خریداری کنید. در این زمینه می توانید با کارشناسان هایک لوک مشورت کنید.

مکانیزم سرعت شاتر در دوربین مداربسته