معرفی دزدگیر هایک ویژن

با معرفی دزدگیر هایک ویژن، به مزایا و ویژگی های این دستگاه امنیتی پی خواهید برد. دزدگیر هایک ویژن، یکی از محصولات بسیار خوب برند هایک ویژن است. با کمک این دستگاه می توانید بر بسیاری از امور امنیتی و نظارتی، کنترل داشته باشید. دزدگیر هایک ویژن یک ابزار مناسب برای افزایش امنیت مکان و محیط مورد نظر شما می باشد. با کمک این دزدگیر می توانید از سرقت و ورود غیر مجاز اشخاص جلوگیری کنید.

دوربین مدار بسته هایک ویژن؛ می تواند به عنوان یک دزدگیر نیز عمل کند. دوربین‌های مدار بسته هایک ویژن؛ به گونه ای طراحی شده‌اند؛ که میتوانند در کنار بررسی و نظارت محیط، به عنوان دزدگیر نیز عمل کنند. شما می توانید از این دزدگیر های هایک ویژن، به تنهایی و یا در کنار دوربین های مدار بسته، استفاده کنید. استفاده همزمان دوربین های مدار بسته هایک ویژن و دزدگیر هایک ویژن، می تواند امنیت شما را به طور چشمگیری افزایش دهد.

در معرفی دزدگیر هایک ویژن؛ می توان به مزایا و ویژگی های بارز این سیستم اشاره نمود. این دزدگیر دارای امکانات و مزایای بسیاری است؛ که می تواند یک گزینه مناسب برای تامین امنیت مکان های مختلف باشد.

در ادامه به معرفی دزدگیر هایک ویژن، مزایا و انواع آن می پردازیم.

با معرفی این ویژگی ها، انتخاب دزدگیر و دوربین مدار بسته هایک ویژن برای شما آسان تر خواهد شد.

لازم به ذکر است که شما می توانید از دوربین مدار بسته هایک ویژن، به عنوان دزدگیر نیز استفاده کنید. در دوربین های مدار بسته هایک ویژن؛ قابلیتی به نام Intrusion Detection وجود دارد. با فعال کردن این قابلیت، می توانید دوربین خود را به یک دزدگیر تبدیل کنید. لازم است با فعال کردن این ویژگی، مکان ها و موارد غیر مجاز را برای آن تعریف کنید. تا در صورت ورود غیر مجاز، سیستم شروع به هشدار دادن کند.

دزدگیر هایک ویژن

 دزدگیر هایک ویژن و انواع آن

دزدگیر های هایک ویژن دارای انواع مختلفی هستند. انتخاب هر کدام از دزدگیر های هایک ویژن، می تواند بر اساس نیاز شما و محیط مورد نظر انجام شود. هر کدام از این نوع دزدگیر های هایک ویژن، دارای ویژگی های مختلفی هستند؛ که امکانات متفاوتی را ارائه می دهند.

دزدگیر هایک ویژن از نوع سیستم هشدار بی سیم

در معرفی این دزدگیر و انواع آن، می توان به دزدگیر بی سیم هایک ویژن؛ اشاره نمود.

این دزدگیر در یک فضای کوچک و استاندارد قرار گرفته است؛ که میزان امنیت را افزایش می دهد.

لازم است این دزدگیر را با نرم افزار و برنامه های مرتبط مانند برنامه هایک کانکت، به سیستم مدار بسته اتصال نمود. همچنین با اتصال دزدگیر به دوربین مدار بسته هایک ویژن، می توان سیستم امنیتی را تقویت کرد.

بدین صورت که با تنظیم دوربین مدار بسته، هنگام شناسایی و عبور فرد غیر مجاز، این پیام برای دوربین ارسال می شود. دوربین با مشاهده این موارد، پیام را به دزدگیر منتقل نموده و آلارم دزدگیر به صدا در خواهد آمد. مدت زمان طی شدن این پروسه و آگاه شدن صاحب دوربین و دزدگیر، بسیار کوتاه است و در چندین ثانیه اتفاق می افتد. این نوع از دزدگیر هایک ویژن؛ از طیف وسیعی از تجهیزات و ورودی های امنیتی پشتیبانی می کند.

دزدگیر هایک ویژن از نوع سیستم هشدار سیمی

در معرفی دزدگیر هایک ویژن از نوع سیمی، میتوان به این نکته اشاره کرد؛ که برای مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از دزدگیر هایک ویژن را می توان برای سطوح گسترده تر و وسیع تر استفاده نمود. همچنین دزدگیر سیمی هایک ویژن؛ دارای طراحی و قطعات قدرتمند تری است. چرا که می توان به صورت چند گانه، امنیت مکان های بزرگ تری را با آن تامین نمود. صفحه کنترل این دزدگیر؛ دارای دو نسخه استاندارد و نسخه M-BUS می باشد. در واقع وجود این دو نسخه در صفحه برد و کنترل، سبب می شود؛ تا دزدگیر با قدرت بیشتری برای افزایش امنیت ظاهر شود.

 شما می توانید به راحتی این نوع از دزدگیر هایک ویژن را با سایر سیستم های امنیتی ادغام کنید. برای مثال ادغام این دزدگیر با دوربین مدار بسته هایک ویژن، یک سیستم بسیار قدرتمند امنیتی و نظارتی را در اختیار شما قرار میدهد.

به طور کلی با این دزدگیر و دو نوع بی سیم و سیمی آن، انتخاب برای شما آسان تر خواهد شد. شما میتوانید هر کدام از این دو نوع را متناسب با نیاز مجموعه و محیط خود انتخاب کنید. انتخاب هر کدام از این دو نوع، امنیت را به طور کامل برای شما تامین خواهد کرد. هر کدام از این دزدگیر های هایک ویژن مزایا و ویژگی های خاص خود را دارند. بارز ترین مزایای این دزدگیر ها، این است که به راحتی با هر نوع سیستم امنیتی و نظارتی قابل ادغام هستند.

دزدگیر هایک ویژن و مزایای بارز آن

در معرفی دزدگیر هایک ویژن و مزایای آن؛ می توان به موارد گوناگونی اشاره نمود. چرا که این دزدگیر یک ابزار و سیستم امنیتی بسیار پیشرفته و قدرتمند است. ویژگی ها و مزایای این دزدگیر، سبب شده است تا بسیاری از افراد از آن برای تامین مکان های مورد نیاز خود استفاده کنند. دزدگیر های هایک ویژن، همواره یک انتخاب مناسب هستند. موارد زیر چندین نمونه از مزایا و ویژگی های بارز این دزدگیر ها هستند:

مورد استفاده در مکان های مختلف

یکی از مزایای بارز دزدگیر های هایک ویژن، این است که می توانید آن ها را برای هر مکانی انتخاب کنید. این دزدگیر ها قابل نصب و استفاده در منازل مسکونی، اداری، تجاری، نظامی و … هستند. حتی می توان از این دزدگیر ها برای مکان های بسیار بزرگ و حساس استفاده نمود. چرا که طراحی آنها بسیار قدرتمند و هوشمندانه است. شما می توانید به راحتی و با کمک این دزدگیر ها، امنیت و نظارت مکان های بزرگ را به دست بگیرید. مکان های بزرگی مانند فروشگاه های تجاری، بانک ها و … با این دزدگیر ها قابل کنترل هستند.

دزدگیر هایک ویژن

ارتباط صحیح و سریع با سیستم مرکزی

دزدگیر های هایک ویژن می توانند به طور سریع و دقیق با سیستم مرکزی در ارتباط باشند. در واقع از زمان شروع فعالیت دزدگیر برای نظارت، تا زمان اتصال به سیستم مرکزی، به مدت زمان کوتاهی نیاز است. همچنین این دزدگیر ها می توانند به طور همزمان با دو سیستم مرکزی در ارتباط باشند و وصل شوند.

اتصال به دوربین های مدار بسته هایک ویژن

یکی دیگر از مزایا و ویژگی های بارز دزدگیر هایک ویژن، اتصال و ادغام آنها به دوربین های مدار بسته است. یعنی شما می توانید به طور همزمان از دوربین های مدار بسته هایک ویژن و دزدگیر استفاده کنید. این کار سبب می شود؛ ارتقا امنیت و نظارت صحیح و سریع اتفاق بیفتد. در واقع عملکرد و فعالیت دوربین های مدار بسته و دزدگیر ها با کمک یکدیگر پیش می رود. همزمان در استفاده از دوربین های مدار بسته مکان مورد نظر خود، از سیستم هشدار دوربین ها نیز استفاده می کنید. دوربین‌های مدار بسته شروع به ضبط می‌کنند؛ با مشاهده هر گونه مورد مشکوک و غیر مجاز، سریعا آلارم دزدگیرها به صدا در می آید.

نظارت آسان

با کمک دزدگیر های هایک ویژن، می توان به نظارت آسان نیز دست یافت. این دزدگیر ها به علت داشتن برنامه و نرم افزار های مناسب، کار را برای شما آسان کرده اند.

دارای عملکرد و امکانات متفاوت

علاوه بر افزایش امنیت با کمک دزدگیر های هایک ویژن، می توان به امکانات و ویژگی های دیگری دست یافت. برای مثال با کمک این دزدگیر ها، می توان به تشخیص شکستن شیشه ها و مواردی برای از بین بردن امنیت دست یافت. در واقع با استفاده از این دزدگیر های هایک ویژن، به امنیت بالایی خواهید رسید. در طراحی این دزدگیر ها، از به روز ترین فناوری ها استفاده شده است. عملکرد این دزدگیر ها پیشرفته است، به گونه ای که به راحتی می توانید از آنها به عنوان یک سیستم امنیتی دقیق استفاده کنید. همچنین امکانات کامل این دزدگیر ها باعث شده است؛ تا از هیچ مورد جزئی چشم پوشی نشود.