معرفی بهترین نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS

بهترین نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS به کنترل محل کمک می کند. به کمک این نرم افزارها می توان کنترل و مدیریت را از هر نقطه و محلی به انجام رساند. با این نوع نرم افزارها می توان تصاویر دریافتی را نیز به موبایل انتقال داد. کاربران و مصرف کنندگان می توانند از طریق اینترنت تصاویر ضبط شده به وسیله دوربین ها را در هر محلی مشاهده کنند.

بهترین نرم افزار  انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS به نحوی طراحی شده اند که این نیازها را برطرف می کنند. هر نرم افزاری برای دوربین خاصی طراحی شده است. شما می توانید به راحتی از این نرم افزارها استفاده کنید. نرم افزاری هر دوربین مدار بسته ای نسبت به سایرین متفاوت است. ولی عملکرد همه آن ها یکسان طراحی شده است.

امکان مونیتورینگ، کنترل از راه دور، دریافت اعلام و صحبت با نگهبان محل از مزایای عمومی این نرم افزارها بر شمرده می شود. البته هر سال مزایا و ویژگی های جدیدی اضافه می شود.

نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته

نرم افزار IVMS4500 مخصوص پخش فیلم دوربین مدار بسته هایک ویژن

بهترین نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS برای دوربین هایک ویژن این است که در نسخه اندروید 4 به بالا به طور موثر کار می کند. با این نرم افزار می توان برای کنترل محل، پخش از دستگاه های DVR, NVR، کنترل شبکه دوربین، پخش تصاویر ضبط شده، ادیت تصاویر، مدیریت زنگ هشدار، کنترل دوربین های گردان استفاده کرد. شما می توانید بعد از نصب نرم افزار در موبایل های با سیستم اندروید، محل را کنترل کنید.

بهترین نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS با سرعت اینترنت و عملکرد گوشی مرتبط هستند. بنابراین از گوشی های جدید و اینترنت سرعت بالا استفاده کنید.

نرم افزار Hik Connect مناسب انتقال تصاویر دوربین هایک ویژن 

بهترین نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS با نرم افزار هایک ویژن تاثیرگذاری بیشتری خواهند داشت. با این نرم افزار می توانید تصاویر را در هر زمان و مکانی به صورت زنده و بازپخش ملاحظه کنید. این نرم افزار هشدارهای سیستم را به گوشی شما ارسال می کند.

امکان مونیتورینگ، قابلیت شنیدن صدای دو طرفه، اعلام هشدار و لاگین شدن به وسیله اثر انگشت از دیگر قابلیت های این نرم افزار به شمار می رود.

بهترین نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS را لازم است بروز رسانی شوند. بروز رسانی موجب می شود که نرم افزارها بهترین عملکرد را داشته باشند. از آن جایی که نرم افزار در بستر اینترنت عرضه می شوند بنابراین دانلود و بروز رسانی کلیه نرم افزارها ساده و آسان خواهد بود.

نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته

نرم افزار Smart PSS دوربین داهوا 

بهترین نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS می تواند برای انتقال تصاویر مناسب باشند. انتقال تصاویر یکی از مهم ترین کارهایی است که در زمان خروج از محل از اهمیت بسزایی برخوردار است. شما می توانید تصاویر را به صورت آنلاین در گوشی خود دریافت کنید.

بهترین نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS در مورد دوربین های داهوا به نحو دیگری کار می کنند. با این نرم افزار می توان تصاویر را ضبط و پخش کرد. نرم افزاری که برای ضبط و پخش تصاویر در گوشی از هر جهت مناسب است. پشتیبانی از تصاویر در اندازه های مختلف، کنترل دوربین های گنبدی شکل، امکان شمارش افراد، Heat map  از دیگر مزایای آن به شمار می رود.

نرم افزار iViewer مناسب انتقال و مدیریت تصاویر دوربین Vivotek 

بهترین نرم افزار  انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS در همه برندهای دوربین کاربرد دارد. با این نرم افزار می توان تصاویر دوربین را نیز از راه دور مشاهده کرد. کاربری آسان مزیت این نرم افزار محسوب می شود. امکان مشاهده تصاویر بیش از 100 دوربین یکی از عوامل محبوبیت این نرم افزار محسوب می شود.

با این نرم افزار می توان با نگهبان محل صحبت کرد. امکان کنترل دوربین های گنبدی شکل، دوربین هایی با امکانات اضافی، امکان عکس برداری فوری و پخش تصاویر ضبط شده از دیگر مزایای این نرم افزار به شمار می آید.

بهترین نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS از طرف برندهای دوربین عرضه می شود. البته با نظرسنجی از مشتریان و خریداران قبلی می توان موفقیت نرم افزارها را بررسی کرد. با این امکان می توان نسخه های بعدی را با کیفیت طراحی کرد.

نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته

نرم افزار EZVIZ

بهترین نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS برای کنترل محل کاملا مناسب هستند. با این نرم افزار می توانید  محل مورد نظر خود را از طریق اینترنت مشاهده کنید. با دستگاه های NVR, DVR سازگاری دارد. امکان پخش زنده تصاویر، باز پخش آن ها، سیستم هشدار حرکت، ارسال نوتیفیکیشن به گوشی از مزایای این نرم افزار محسوب می شود.

بهترین نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS با قابلیت ضبط تصاویر در محیط های کم نور، امکان صحبت دو طرفه از مزایای این نوع نرم افزارها محسوب می شود.

نرم افزار Eye 4

بهترین نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS می تواند تصاویر را از دستگاه DVR به گوشی منتقل کند. امکان مشاهده تصاویر از طریق اینترنت یکی از مزیت های این نرم افزار محسوب می شود. با آن می توان شبکه دوربین را کنترل کرد. کار با آن بسیار ساده است.

بهترین نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته اندروید و IOS با قابلیت ذخیره سازی در فضای ابری یکی از مزایای منحصر به فرد آن است.

نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته

نرم افزار Reolink

کاربری این نرم افزار آسان است. کلیه نیازهای آن ها را برآورده می کند. با این نرم افزار می توان شبکه دوربین را مدیریت کرد. امکان مدیریت 16 دوربین موجب محبوبیت بین کاربران شده است. امکان مشاهده و ضبط تصاویر در گوشی موبایل را نادیده نگیرید. امکان مشاهده تصاویر از طریق اینترنت موجب شده که تعداد دانلود آن نسبت به سایرین بالا باشد.

امکان کنترل دوربین های گنبدی شکل، مشاهده تصاویر روی کارت حافظه و موبایل، دریافت آلارم حرکت از دیگر مزایای این نرم افزار به شمار می رود.

نرم افزار Xmeye

این نرم افزار های انتقال تصویر با همه گوشی های هوشمند سازگار است. می توان آن را با همه دوربین ها به کار برد. امکان کنترل دوربین های گنبدی شکل، قابلیت پخش تصاویر ضبط شده و ضبط زنده تصاویر محل، بازیابی تصاویر بر DVR از جمله مزایای آن محسوب می شود.

نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته

نرم افزار Net cam Studio

با نسخه رایگان این نرم افزار می توان دو دوربین را راه اندازی کرد. شما می توانید لوگوی برند خود را به صورت واتر مارک روی تصاویر درج کنید. شما با خرید نسخه اعتباری این نرم افزار می توانید تا 64 دوربین را راه اندازی کنید. با انواع دوربین مدار بسته سازگار است. با بروز رسانی می توانید بسیاری از مشکلات نرم افزاری را حل کنید. شما با این نرم افزار می توانید تصاویر دریافتی خود را در فضای ابری ذخیره کنید.

نرم افزار Security Eye

این نرم افزار های انتقال تصویر برای انتقال و کنترل محل رایگان است. می توان تصاویر را بر اساس زمان بندی ضبط کرد. قابلیت فشرده سازی تصاویر با فرمت Jpeg یکی از مزایای این نرم افزار محسوب می شود. می توان تصاویر را بدون محدودیت ضبط و پخش کرد. هر چقدر که فضای حافظه بیشتر باشد به همان اندازه می توانید تصاویر با کیفیت و بیشتری را ذخیره کنید. نوتیفیکیشن ها را به صورت پیامک و ایمیل به کاربران ارسال می کند. حتی ارسال پیامک به همراه با تصویر از مزیت این نرم افزار محسوب می شود. قابلیت ضبط براساس برنامه ریزی در تاریخ و ساعت از قبل مشخص شده مزیت رقابتی این نرم افزار به شمار می آید.

نرم افزار های انتقال تصویر دوربین مداربسته

بهترین نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

یکی از پرکاربردترین ویژگی های سیستم مداربسته امکان نظارت از راه دور است. مشاهده تصاویر، مدیریت و دسترسی به دوربین های مداربسته از هر نقطه ای برای همه کاربران جالب است. علاوه بر جذابیت این موضوع، اهمیت انتقال تصویر روی موبایل موجب شده است تا بسیاری به دنبال بهترین نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل باشند. با استفاده از نرم افزارهای انتقال تصویر دوربین مداربسته کاربران می توانند تصاویر دوربین های امنیتی خود را از طریق اینترنت در هر مکانی رصد کنند.در بالاتر نرم افزار مشاهده دوربین مدار بسته روی موبایلios و نرم افزار دوربین مدار بسته برای اندروید معرفی کردیم.