معرفی تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن

تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن، یک فناوری قدرتمند است؛ که به این دوربین ها اضافه شده است. مزایای استفاده از دوربین هایک ویژن، بسیار زیاد است. افزوده شدن تکنولوژی های جدید به این دوربین ها سبب شده است؛ که این مزایا قابل توجه تر باشند.

با گذشت زمان، فناوری های جدید تر و به روز تری به این دوربین ها اضافه می شود.

با اضافه شدن تکنولوژی های جدید، عملکرد و استفاده از دوربین های مدار بسته ارتقا می یابد. در نتیجه شما یک سیستم امنیتی و نظارتی عالی خواهید داشت.

که این سیستم به هر نحوی نیاز های شما را در این زمینه بر طرف خواهد کرد.

بکار بردن این تکنولوژی در طراحی دوربین های مدار بسته، مزایای بسیاری به دنبال خواهد داشت.

در ادامه به معرفی این تکنولوژی و مزایای بسیار خوب آن خواهیم پرداخت.

تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن، تکنولوژی است که در زمان استفاده از آن، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این تکنولوژی؛ دوربین های مدار بسته هایک ویژن را متمایز کرده است. POC یا Power over coax، تکنولوژی است که از طریق آن و با کمک سیم کواکسیال، نیروی برق دوربین هایک ویژن تامین می شود.

با کمک این تکنولوژی، می توانید جریان های الکتریکی و سیگنال های ویدیویی را به طور همزمان انتقال دهید.

با کمک تکنولوژی POC دیگر لازم نیست برای موارد مختلف؛ کابل کشی های متعدد و جداگانه انجام دهید. با کمک POC دیگر خبری از سیم کشی و کابل کشی های بسیار نیست. در این صورت فضای نصب دوربین بسیار منظم خواهد بود.

همچنین استفاده از این تکنولوژی، کار با دوربین مدار بسته را برای شما آسان تر خواهد کرد.

با کاهش تعداد سیم کشی ها، مصرف انرژی نیز کاهش پیدا می کند و در مصرف برق صرفه جویی خواهد شد.

تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن

مزایای تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن

استفاده از این تکنولوژی در دوربین مدار بسته هایک ویژن، مزایای بسیاری برای این دوربین دارد. علاوه بر آن، این تکنولوژی کار کاربران و افرادی که از دوربین های مدار بسته هایک ویژن استفاده می کنند؛ را آسان کرده است. بسیاری از مشکل ها در دوربین هایک ویژن، با کمک تکنولوژی POC حل شده است و جای نگرانی وجود ندارد. مزایای بی شمار این تکنولوژی در دوربین های مدار بسته هایک ویژن؛ آن را به یک محصول محبوب تبدیل کرده اند.

کاهش زمان نصب

با استفاده از تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن، زمان نصب دوربین ها بسیار کاهش پیدا کرده است. زیرا دیگر لازم نیست؛ برای بخش های مختلف دوربین، کابل کشی و سیم کشی های جداگانه را انجام دهید. سیم کشی دوربین در بخش های مختلف، تنها با یک کابل قابل انجام است. همچنین این موضوع باعث می شود؛ زمان اضافی برای سیم کشی بخش های مختلف نگذارید. در این صورت نصب آسان دوربین های مدار بسته هایک ویژن، با این تکنولوژی قابل انتظار است.

کاهش هزینه ها

برای نصب دوربین هایک ویژن، به لوازم و تجهیزات جانبی نیاز است. اما با وجود تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن، دیگر به لوازم جانبی و اضافی نیازی نخواهد بود. زیرا از میزان سیم کشی و کابل کشی ها کاسته شده و در نتیجه دیگر به لوازم دیگری نیاز نیست. پس می توان با کمک این تکنولوژی؛ در هزینه های اضافی صرفه جویی کرد. زیرا به کابل، سیم، منبع تغذیه و سایر اتصالات نیازی نخواهید داشت. در واقع POC از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

داشتن فضایی منظم

از آنجایی که در تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن، سبب می شود که اتصالات اضافی حذف شوند؛ در نتیجه فضایی منظم دارید. با کمک این تکنولوژی تمامی اتصالات و لوازم اضافی حذف می شوند. در این صورت دیگر لوازم دست و پا گیر وجود ندارند. همچنین این موضوع تاثیر بسیاری بر روی فضای اطراف و نظم آن خواهد داشت. دیگر خبری از سیم های نا مرتب و شلوغ نخواهد بود. همچنین این موضوع به حمل و نقل و نصب آسان دوربین های مدار بسته، کمک شایانی می کند.

تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن

افزایش قدرت انتقال

با کمک تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن؛ میزان قدرت انتقال جریان، افزایش پیدا می کند. طراحی این تکنولوژی به گونه است که از سیستم های قدرتمند در آن استفاده شده است. در نتیجه جریان و سیگنال ها، با قدرت بالایی منتقل می شوند. همچنین این موضوع بر روی عملکرد صحیح و خوب سیستم و دوربین های مدار بسته هایک ویژن، موثر خواهد بود.

جلوگیری از نوسانات و نویز ها

مزیت بارز دیگری که این تکنولوژی پیشرفته دارد؛ جلوگیری از نوسانات و نویز های شهری است. در این تکنولوژی؛ از سیستم و دوربین شما محافظت خواهد شد. زیرا در این تکنولوژی نویز های برق شهری و نوسانات برقی گرفته می شوند. دیگر اجازه عبور آنها به داخل دستگاه داده نمی شود. در نتیجه سیستم دوربین مدار بسته شما، همواره در حال فعالیت است و هیچ خطر و آسیب احتمالی آن را تهدید نمی کند.

قابل استفاده در ارتفاعات بسیار

در تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن؛ از کابل کواکسیال استفاده می شود. شما می توانید دوربین خود را در ارتفاعات بسیار بالایی نیز نصب کنید. چرا که این کابل در تکنولوژی POC، این قابلیت را دارد که در ارتفاعات بالا از آن استفاده کرد. شما می توانید از کابل های کواکسیال تکنولوژی POC در ارتفاعات حدود 200 متری نیز استفاده کنید.

افزایش کیفیت تصاویر با تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن

این تکنولوژی در دوربین مدار بسته هایک ویژن؛ بر روی کیفیت تصاویر دریافتی دوربین مدار بسته اثر گذار می باشد. با استفاده ازاین فناوریدر دوربین مدار بسته هایک ویژن، کیفیت تصاویر بسیار افزایش پیدا می کنند.

کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در آن

با کمک تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن، خبری از منبع تغذیه و اتصالات اضافی نخواهد بود. در این صورت انرژی اضافی مصرف نخواهد شد. زیرا تمام جریان ها و فعالیت ها، تنها توسط یک کابل انجام می شوند. در نتیجه؛ مصرف انرژی به مقدار زیادی کاهش می یابد و برای شما مقرون به صرفه خواهد بود. زیرا دیگر لازم نیست هزینه های برق زیادی برای دوربین مدار بسته خود پرداخت کنید.

تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن

قابل ارتقا بودن تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن

مزیت خوب دیگری که تکنولوژی POC در دوربین هایک ویژن دارد؛ قابل ارتقا بودن آن است. این تکنولوژی، همواره در حال تغییر و ارتقا است. زیرا با گذر زمان، مزایا و امکانات بسیار دیگری به آن افزوده می شود. به طوری که در هر سری از تغییرات، دوربین مدار بسته شما، کارایی و عملکرد بهتری خواهد داشت. خوبی این تکنولوژی آن است؛ که دائما در حال تغییر و ارتقا است و همواره کاربران خود را شگفت زده می کند.

انتخاب دوربین مدار بسته هایک ویژن با تکنولوژی POC

اگر به دنبال یک سیستم امنیتی و نظارتی خوب هستید، انتخاب دوربین مدار بسته هایک ویژن با تکنولوژی POC، بسیار مناسب است. دوربین های مدار بسته ای که به این تکنولوژی مجهز شده اند، دوربین های بسیار با کیفیتی هستند. زیرا قابلیت ها و مزایای تکنولوژی POC، دوربین مدار بسته شما را از هر نظر، بی نقص خواهند کرد. علاوه بر آن، شما با انتخاب دوربین های مدار بسته دارای تکنولوژی POC، یک سیستم نظارتی و امنیتی مطمئن خواهید داشت.

این فناوری در دوربین های مداربسته هایک ویژن ، با هر شرایط و دوربینی سازگار است.

در واقع دوربین هایی که از این تکنولوژی پشتیبانی می کنند؛ همه کاره هستند و در بازار حرف اول را می زنند. این تکنولوژی مانند یک محافظ همه کاره برای دوربین مدار بسته شما عمل می کند

. علاوه بر این موارد، این تکنولوژی با دوربین های مدار بسته هایک ویژن بسیار سازگار شده اند.

در حال حاضر تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن، از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا است.

به طور کلی این تکنولوژی بسیار محبوب و مناسب است. چرا که علاوه بر پشتیبانی کامل از دوربین های مدار بسته هایک ویژن، آن ها را به مجهز ترین سیستم های نظارتی تبدیل کرده است.

تکنولوژی POC در دوربین مداربسته هایک ویژن