آیا شما هم قصد دارید تا در مورد هر یک از انواع دوربین مداربسته اطلاعات بسیار دقیق و کاملی را به دست آورید؟ می دانید که بهترین و باکیفیت ترین انواع دوربین های مداربسته هایک ویژن کدامند؟

دوربین های مداربسته یکی از مهمترین و اصلی ترین تجهیزات و دستگاه های امنیتی به شمار می آید که امروز شما می توانید در بسیاری از اماکن عمومی و خصوصی به دنبال نصب و استفاده از آن باشید. همچنین فراموش نکنید که امروزه برندهای بسیار متعددی در جهان به دنبال طراحی و ساخت مدرن ترین و باشکوه ترین انواع دوربین های مداربسته هستند که شما می توانید مشهورترین محصولات یکی از این برندها را در وب سایت اینترنتی ما مورد مشاهده قرار دهید. اگر شما نیز دوست دارید تا یکی از ایده آل و بهترین مدل دوربین های مداربسته را تهیه و خریداری کنید، بهتر است که قبل از هر اقدامی راجع به انواع این تجهیزات و ویژگی های مربوط به آنها، اطلاعات مدنظر خود را به دست آورید. از مهمترین و بارزترین انواع دوربین مداربسته می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دوربین های مداربسته آنالوگ معمولی هایک ویژن
  • دوربین های مداربسته آنالوگ اچ دی هایک ویژن
  • دوربین های مداربسته تحت شبکه هایک ویژن
  • دوربین های مداربسته ثابت هایک ویژن
  • دوربین های مداربسته متحرک هایک ویژن
  • دوربین های مداربسته دید در شب هایک ویژن
  • دوربین های مداربسته دید در روز هایک ویژن
  • دوربین های مداربسته بی سیم هایک ویژن
  • دوربین های مداربسته سیمی هایک ویژن
انواع دوربین مداربسته

انواع دوربین مداربسته

جالب است بدانید که هر یک از انواع دوربین مداربسته مذکور در فوق، دارای یک سری از مهمترین و اصلی ترین مشخصات و ویژگی ها بوده و شما می توانید با توجه به محلی که می خواهید از این تجهیزات استفاده کنید، اقدام به خرید بهترین انواع دوربین های مداربسته داشته باشید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا راجع به هر یک از انواع دوربین های مداربسته مذکور در فوق اطلاعات بسیار جالبی و ارزنده ای را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه شوید.

دوربین های مداربسته آنالوگ معمولی هایک ویژن

از باکیفیت ترین انواع دوربین مداربسته می توان به دوربین های مداربسته آنالوگ معمولی اشاره کرد که یکی از پرفروش ترین انواع دوربین مداربسته هایک ویژن می باشد و از مهمترین مزیت های مربوط به استفاده از این دوربین های مداربسته می توان به نصب راحت، قیمت مناسب، اندازه های کوچک و کاربری بالای آن اشاره کرد. حداکثر رزولوشن مربوط به دوربین های مداربسته آنالوگ معمولی در حدود 960*582 بوده و شما می توانید با کیفیت ترین این تجهیزات را از همین وب سایت پیش روی خود تهیه و خریداری نمایید. کیفیت تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته آنالوگ معمولی، بسیار پایین می باشد.

از کجا انواع دوربین مداربسته را بشناسیم.

از کجا انواع دوربین مداربسته را بشناسیم.

دوربین های مداربسته آنالوگ اچ دی هایک ویژن

یکی از بهترین انواع دوربین مداربسته را دوربین های مداربسته آنالوگ اچ دی شکل داده است که میزان رزولوشن و وضوح تصاویر ضبط شده در این مدل از دوربین های مداربسته بسیار بالا بوده و کاربران می توانند به راحتی چهره ی اشخاص مورد نظر خود را در تصاویر ضبط شده مورد مشاهده قرار دهند. افرادی که به دنبال خرید بهترین انواع دوربین مداربسته هستند می توانند دوربین های مداربسته آنالوگ اچ دی را تهیه کرده و آن را به راحتی در مصارف تجاری و خانگی مورد استفاده قرار دهند. قیمت مربوط به این محصولات بسیار مناسب و معقول می باشد و شما می توانید با خیال راحت اقدام به خرید داشته باشید.

دوربین های مداربسته تحت شبکه هایک ویژن

از دیگر انواع دوربین مداربسته می توان به دوربین های مداربسته تحت شبکه اشاره کرد که برخی از افراد این مدل از دوربین های مداربسته را با اسم دوربین های آی پی می شناسند و این تجهیزات به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که به راحتی به آدرس آی پی اینترنت شما متصل شده و داده های ضبط شده را در اختیار شما قرار می دهند. دوربین های مداربسته تحت شبکه در حال حاضر یکی از مدرن ترین و بهترین انواع دوربین های مداربسته هایک ویژن موجود در بازار می باشد و شما می توانید بهترین مدل این محصولات را تهیه و خریداری کنید.

دوربین های مداربسته ثابت هایک ویژن

دوربین های مداربسته ثابت از دیگر انواع دوربین مداربسته به شمار می آیند که این مدل از دوربین های مداربسته در یک نقطه ی مشخصی واقع شده و شما می توانید از یک زاویه ثابت و مشخصی تصاویر مورد نظر خود به ضبط برسانید. افرادی که دوست دارند تا بهترین انواع دوربین مداربسته را تهیه کنند، می توانند دوربین های مداربسته ثابت را در اولویت های خود قرار دهند. این مدل از دوربین های مداربسته مناسب برای مکان های خاص می باشد که شما هم می توانید با توجه به نیاز خود، اقدام به خرید این تجهیزات داشته باشید.

دوربین های مداربسته متحرک هایک ویژن

از دیگر انواع دوربین مداربسته می توان به دوربین های مداربسته متحرک اشاره کرد که این مدل از دوربین های مداربسته را بسیاری از مردم با اسم PTZ می شناسند و این دوربین ها می توانند تصاویر مورد نظر شما را به شکل عمودی و افقی به ثبت رسانده و شما می توانید به زاویه دید بسیار گسترده ای دسترسی داشته و تصاویر و داده های زیادی را مورد استفاده قرار دهید. کاربران دوربین های مداربسته متحرک می توانند به شکل دستی یا اتوماتیک مورد تنظیم قرار داده و از این طریق بهترین کارایی را از این دوربین های مداربسته برای خود به ارمغان آورید.

تنوع دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته دید در شب هایک ویژن: انواع دوربین مداربسته

یکی از دیگر پرفروش ترین و بهترین انواع دوربین مداربسته را دوربین های مداربسته دید در شب شکل داده است که این مدل از دوربین های مداربسته قابلیت ضبط تصاویر در شب هنگام را داشته و می توانند به بهترین و واضح ترین شکل ممکن اقدام به ضبط تصاویر مورد نظر شما داشته باشند. اگر شما هم دوست دارید تا یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع دوربین مداربسته را تهیه و خریداری کنید، می توانید خرید دوربین های مداربسته دید در شب را در اولویت های خود قرار دهید. این مدل از دوربین ها طبق آخرین تکنولوژی جهانی طراحی شده و ویژگی های گسترده ای را دارند.

دوربین های مداربسته دید در روز هایک ویژن

اگر شما نیز به دنبال آشنایی با مهمترین و اصلی ترین انواع دوربین مداربسته هستید، می توانید دوربین های مداربسته دید در روز را نیز مورد بررسی خود قرار دهید. توجه داشته باشید که دوربین های مداربسته دید در روز توانایی و قابلیت ضبط تصویر را شب هنگام را ندارند و به همین دلیل از قیمت بسیار مناسب و ارزان تری نیز برخوردار بوده و شما می توانید با توجه به نیازی که دارید، یکی از بهترین و مناسب ترین این تجهیزات الکترونیکی را تهیه و خریداری کنید. شما می توانید تصاویر مربوط به دوربین های مداربسته دید در روز را به راحتی از همین وب سایت ما مورد مشاهده قرار داده و باکیفیت ترین این لوازم الکترونیکی را تهیه نمایید. امروزه معمولا افراد کمتری علاقه مندی زیادی را برای خرید و استفاده از دوربین های مداربسته دید در روز را از خود نشان می دهند چرا که قابلیت های متعلق به این مدل از دوربین های مداربسته بسیار کم می باشد.

انواع دوربین مداربسته هایک ویژن

دوربین های مداربسته بی سیم هایک ویژن

در بررسی لیست انواع دوربین مداربسته می توانید با دوربین های مداربسته بیسیم روی به روی شوید که این مدل از انواع دوربین مداربسته ها، از بهترین و بی نظیرترین مدل دوربین های مداربسته موجود در وب سایت اینترنتی ما به شمار می آید که شما می توانید برای مصارف مختلف، به راحتی این محصولات را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید. توجه نمایید که در نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته بیسیم از هیچ گونه کابل و سیمی استفاده نمی شود و شما می توانید با کمترین هزینه های ممکن اقدام به راه اندازی تجهیزات امنیتی مورد نظر خود داشته باشید. ما در این فروشگاه اینترنتی پیش روی شما سعی بر آن داریم تا باکیفیت ترین انواع دوربین های مداربسته هایک ویژن بیسیم را برای شما به ارمغان آورده و بعد از بررسی دقیق مدل های مختلف آن، اقدامات مربوط به خرید بهترین انواع دوربین های مداربسته بیسیم را داشته باشید.

دوربین های مداربسته سیمی هایک ویژن: انواع دوربین مداربسته

از دیگر انواع دوربین مداربسته می توان به دوربین های مداربسته سیمی اشاره کرد که برای نصب و راه اندازی این تجهیزات، از کابل ها و سیم های مختلفی استفاده می شود که این امرکار دشواری به شمار می آید چرا که کاربران مجبور هستند تا هزینه های زیادی را جهت نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته سیمی خرج کنند. شما می توانید برای مصارف خانگی خود به راحتی اقدام به استفاده از این محصولات نمایید. توجه داشته باشید که دوربین های مداربسته سیمی برای اماکنی که مساحت وسیعی را دارند، اصلا مناسب نمی باشد. توصیه می کنیم که برای خرید اینترنتی یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع دوربین های مداربسته سیمی به راحتی از همین وب سایت اینترنتی پیش روی خود اقدام کرده و بهترین این محصولات را در سبد خرید خود قرار دهید.