دوربین لامپی چیست؟ آیا می دانید که مهمترین و اصلی ترین مزیت های مربوط به دوربین لامپی چیست؟ در در حال حاضر استفاده از دوربین های مداربسته از مهمترین و ضروری‌ترین اقداماتی می باشد که بسیاری از مردم به دنبال نصب آن هستند. همچنین در نظر داشته باشید که امروزه شما می توانید متنوع‌ترین و مدرن‌ترین انواع دوربین های مدار بسته را در بازار مورد مشاهده قرار دهید که هر یک از آنها دارای ویژگی ها و مشخصات به خصوصی بوده و خریداران می توانند با توجه به نیاز و قدرت مالی خود، یکی از مناسب ترین این محصولات را تهیه و خریداری نمایند.

یکی از جالب ترین و مدرن ترین انواع دوربین های مداربسته در دنیا را دوربین های مداربسته لامپی شکل داده است که این مدل از دوربین های مداربسته از ویژگی ها و مشخصات بسیار باشکوهی برخوردار بوده و شما می توانید با توجه به این موارد، اقدام به خرید و استفاده از بهترین مدل های مربوط به دوربین های مداربسته لامپی داشته باشید.

همچنین در نظر بگیرید که این مدل از دوربین های مداربسته را با اسم لامپ دوربین دار، دوربین لامپ مخفی و دوربین لامپی نیز می شناسند. ناگفته نماند که این مدل از دوربین های مداربسته محدوده دید 360 درجه را دارند و این امر یکی از مهمترین و بارزترین ویژگی های مربوط به دوربین های مداربسته لامپی می باشد. شکل و ظاهر این دوربین ها شباهت بسیار زیادی را به لامپ های ال ای دی داشته و شما می توانید برای پوشش دادن به یک سالن و فضای 80 متری، به راحتی یکی از دوربین های مداربسته لامپی را تهیه و خریداری کنید.

دوربین لامپی چیست؟

 کیفیت مربوط به تصاویر ضبط شده توسط این مدل از دوربین ها نیز بسیار بالا بوده و شما می توانید باکیفیت ترین داده ها را از طریق این دوربین ها به دست آورید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا پاسخ مناسب‌تری را برای سوال دوربین لامپی چیست؟در راهنمای خرید اینترنتی بهترین و باکیفیت ترین انواع دوربین های مداربسته لامپی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه شوید.

ویژگی های مربوط به دوربین لامپی چیست؟

مهمترین و بارزترین ویژگی ها و مشخصات مربوط به دوربین لامپی چیست؟

دوربین های مداربسته لامپی در سال های اخیر به یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین انواع دوربین های مداربسته در جهان تبدیل شده‌اند که دلیل آن را می توان ویژگی ها و مشخصات مربوط به این تجهیزات الکترونیکی دانست. اگر شما هم به دنبال ایده‌آل‌ترین پاسخ برای سوال دوربین لامپی چیست؟ هستید، می توانید راجع به ویژگی های مربوط به دوربین های مداربسته لامپی اطلاعات کاملی را در اختیار داشته باشید. از مهمترین این مشخصات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قابلیت زوم دیجیتالی
 • قابلیت دید در شب و تاریکی مطلق
 • داشتن سنسورهای و فیلترهای تصویری جهت تفکیک بهتر رنگ ها
 • قابلیت نگه داشتن داده ها تا بیست روز
 • ساپورت کردن کارت حافظه های میکرو تا 64 گیگابایت
 • قابلیت داشتن هشدار در صورت مواجه به حرکت یا صدای غیر عادی
 • ضبط تصاویر با کیفیت حدود دو مگا پیکسل
 • مشاهده کردن فیلم ها و تصاویر بدون استفاده از اینترنت
 • داشتن اپلیکیشن اندروید
 • نصب و راه اندازی بسیار سریع و راحت

حال شما نیز می توانید با توجه به ویژگی های مربوط به دوربین های مداربسته لامپی، یکی از مناسب ترین و بهترین این تجهیزات را هم اکنون تهیه کرده و آن را در محل و فضای مورد نظر خود مورد استفاده قرار دهید.

مشخصات مربوط به دوربین لامپی چیست

مزیت های مربوط به دوربین لامپی چیست؟

شاخص ترین مزیت های مربوط به استفاده از دوربین لامپی چیست؟

لازم به ذکر می باشد که استفاده از دوربین های مداربسته لامپی می تواند یک سری از مهمترین مزیت ها را به دنبال داشته باشید که آشنایی به این مزیت ها می تواند شما را در پیدا کردن پاسخ مناسب برای سوال دوربین لامپی چیست؟ راهنمایی کند. از مهمترین مزیت های مربوط به استفاده از دوربین های مداربسته لامپی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نصب سریع و آسان: شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته لامپی با کمترین هزینه های ممکن داشته باشید.
 • قیمت بسیار ارزان: قیمت دوربین های مداربسته لامپی در مقایسه با دیگر انواع دوربین های مداربسته بسیار مناسب و ارزان می باشد.
 • امکان نظارت 360 درجه: دوربین های مداربسته لامپی می توانند به شکل 360 درجه نظارت کامل را بر محیط اطراف خود داشته باشند.
 • داشتن قابلیت های منحصر به فرد: دوربین های مداربسته لامپی جزء دوربین های مداربسته بیسیم بوده و برای ذخیره کردن داده های خود نیازمند کارت حافظه های میکرو هستند.

معایب مربوط به دوربین لامپی چیست؟

اصلی ترین و مهمترین معایب مربوط به استفاده از دوربین لامپی چیست؟

توجه داشته باشید که دوربین های مداربسته لامپی در کنار مزیت های خود، دارای یک سری از مهمترین و اصلی ترین معایب نیز هستند که خریداران بایستی در خصوص این معایب نیز اطلاعاتی را کسب کرده و سپس اقدام به خرید نمایند. از مهمترین و بارزترین معایب مربوط به استفاده از دوربین های مداربسته لامپی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دوربین های مداربسته لامپی به دستگاه ها ذخیره کننده متصل نمی شوند: دوربین های مداربسته لامپی از هیچ نوع دستگاه ذخیره کننده‌ای پشتیبانی نمی کنند و شما مجبور هستید تا برای ذخیره کردن تصاویر مورد نیاز خود از کارت حافظه های میکرو استفاده کنید. در واقع می توان گفت استفاده از دوربین های مداربسته لامپی بیشتر مناسب مصارف خانگی بوده و در مصارف تجاری زیاد کاربرد ندارد.
 • تصاویر در دوربین های مداربسته لامپی به شکل پانوراما ضبط می شوند: یکی از نقاط ضعف مربوط به استفاده از دوربین های مداربسته لامپی را وجود تصاویر پانوراما شکل داده است؛ که تشخیص جزئیات در این مدل از تصاویر بسیار سخت بوده و شما بایستی زمان زیادی را برای این منظور صرف کنید.

کاربرد دوربین لامپی چیست

کاربرد دوربین لامپی چیست

نصب و راه اندازی دوربین های لامپی: دوربین لامپی چیست؟

اگر شما همچنان به دنبال یافت بهترین پاسخ برای سوال دوربین لامپی چیست؟ هستید، بهتر است با طرز نصب و راه اندازی مربوط به دوربین های مداربسته لامپی نیز از نزدیک آشنا شوید. جالب است بدانید که نصب دوربین های مداربسته لامپی مانند نصب یک لامپ روشنایی ساده و راحت بوده و شما می توانید بدون هیچ گونه سیم و کابل کشی، به راحتی دوربین های مداربسته لامپی مورد نظر خود را نصب و راه اندازی کنید. برای نصب این مدل از دوربین ها، کافی است آن را به جای لامپ های معمولی وصل کنید تا دوربین های مداربسته لامپی بتوانند انرژی مورد نیاز خود را از برق شهر دریافت کنند. همچنین کسی نیز متوجه نصب دوربین های مداربسته لامپی نخواهد شد و شما می توانید با خیال راحت اتفاق های اطراف خود را ضبط نمایید.

مزیت استفاده از دوربین لامپی چیست

مزیت استفاده از دوربین لامپی چیست

قیمت مربوط به دوربین های لامپی: دوربین لامپی چیست؟

دوربین لامپی چیست؟ و قیمت مربوط به خرید این تجهیزات الکترونیکی چقدر می باشد؟

دوربین های مداربسته لامپی قیمت بسیار مناسبی را در مقایسه با دیگر مدل های دوربین های مداربسته را دارند. شما می توانید با بودجه در اختیار خود، بهترین مدل های این محصولات را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. خریداران دوربین های مداربسته لامپی می توانند به جای نصب و راه اندازی سیستم حفاظتی گران قیمت، به راحتی از همین دوربین های مداربسته لامپی استفاده کنند و تصاویر مدنظر خود را به ثبت برسانند. البته فراموش نکنید که سیستم های حفاظتی نیازمند یک سری از تجهیزات گوناگون از جمله دوربین، کابل و دستگاه ضبط کننده هستند و همین تجهیزات در کنار هم می توانند محاسنی را به دنبال داشته باشند که این محاسن در دوربین های مداربسته لامپی وجود ندارد. با این حال شما می توانید با کمترین بودجه در اختیار، صاحب یکی از باکیفیت ترین انواع دوربین های مداربسته لامپی باشید و همچنین می توانید قبل از ثبت سفارش نهایی خود، با مشاوران فروش ما در تماس بوده و راجع به قیمت های مربوط به دوربین های مداربسته لامپی اطلاعات مدنظر خود را به دست آورید.

معایب مربوط به استفاده از دوربین لامپی چیست

معایب مربوط به استفاده از دوربین لامپی چیست

راهنمای خرید اینترنتی دوربین های لامپی: دوربین لامپی چیست؟

در قسمت های قبلی سعی بر آن داشتیم تا در مورد سوال دوربین لامپی چیست؟ توضیحات مفصلی را به حضورتان ارائه دهیم. اکنون شما می توانید با توجه به نیازی که دارید، از همین وب سایت اینترنتی هایک ویژن، یکی از بهترین مدل های مربوط به دوربین های مداربسته لامپی را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. البته در نظر داشته باشید که حتما قبل از خرید اینترنتی دوربین های مداربسته لامپی مد نظر خود، راجع به اصلی ترین ویژگی های و قابلیت های مربوط به این تجهیزات امنیتی اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید تا با آگاهی بیشتری اقدام به ثبت سفارش نمایید. ما سعی بر آن داریم تا باکیفیت ترین و بهترین انواع دوربین های مداربسته را برای شما به ارمغان آوریم. شما نیز در صورت داشتن هرگونه ابهام یا سوالی، با همکاران ما در تماس بوده و از این طریق راهنمایی های لازم در خصوص دوربین های مداربسته لامپی را به دست آورید.

معایب دوربین لامپی

دوربین لامپی همانطور که مزایا بسیار زیادی دارد و از طرفی دیگر نیز دارای معایب متعددی است که این امر باعث شده تا  بسیاری از مشتریان را برای خرید این نوع دوربین ها به شک بیندازد.

از مزایای دوربین مداربسته لامپی میتوان اشاره کرد که این نوع دوربین ها نیاز به سیم کشی ندارند و به برق شهری متصل می شود و مشتریان به راحتی میتوانند از آن استفاده کنند. این دوربین ها بسیار شباهت به دوربین های فیش آی دارند که این امر سبب شده تا جلوه این دوربین بسیار زیبا بوده و همچنین قیمت این دوربین بسیار نسبت به دیگر گونه دوربین های مداربسته مقرون به صرفه است و قیمت مناسبی دارند.

از معایب دوربین مدار بسته لامپی میتوان این گونه بیان کرد که این دوربین ها تصویربرداری به صورت پانوراما می باشد که در موقع بازبینی این تصاویر جزئیات جلوه کمتری دارند. دیگر عیب این دوربین ها عدم اتصال به DVR وNVR می باشد. همیشه ما به مشتریان پیشنهاد میکنیم اگر قصد خرید دوربین مدار بسته لامپی را دارند، به دنبال خرید بهترین نوع دوربین لامپی باشید.

دوربین لامپی چیست؟

دوربین مداربسته لامپی از لحاظ شکل و شمایل شباهت بسیار بالایی به لامپ های ال ای دی دارند و همانطور که بالاتر گفتیم بسیار ساده نصب می شوند و نیازی به سیم کشی نیست؛ فقط کافی است دوربین مداربسته لامپی را بر روی سرپیج لامپ بپیچانید. به همین راحتی شما می توانید اقدام به نصب اینگونه از دوربین ها کنند.

میدان دید دوربین ۳۶۰ درجه و پانوراما می‌باشد. در نتیجه می‌توان گفت با خرید این دوربین می‌توان تمام بخش‌های یک محیط را با یک دوربین کاملا زیر نظر داشت.

 منبع تامین برق و انرژی این نوع دوربین، سیستم برق شهری می‌باشد. به عبارت دیگر، در نصب دوربین نیاز به کابل کشی برق مجدد نیست و با قرار دادن دوربین در سرپیچ لامپ از برق شهری انرژی مورد نیاز را تامین می‌کند.

از دیگر خصوصیات دوربین‌های ۳۶۰ درجه می‌توان به عدم تشخیص آسان آن اشاره نمود. با توجه به اینکه دوربین‌های لامپی روی سرپیچ لامپی‌های موجود در محیط‌های بیرونی و داخلی نصب می شوند و کاملا شبیه به لامپ رشته‌ای هستند، لذا براحتی قابل تشخیص نخواهند بود.

به مانند سایر تجهیزات موجود در بازار دوربین‌های لامپی نیز دارای معایب و مزایای خاص خود است که شناخت آن به شما کمک می‌کند تا انتخاب مناسب‌تری داشته باشید.

دوربین لامپی به عنوان یکی از پرفروش‌ترین انواع دوربین‌ مداربسته در دنیا است.