دوست دارید بدانید که بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback چیست؟ این فناوری به طور پیش فرض غیرفعال است، اما پس از فعال شدن، تا زمانی که به صورت دستی غیرفعال نشود، فعال باقی می ماند. بازپخش همزمان در دوربین مداربسته به شما امکان می دهد تا خطوط زمانی را در چندین برگه در حالی که در حالت ضبط هستند، همگام کنید. توجه: تب ها را فقط می توان با یک بار همگام سازی کرد. نمی توانید گروه هایی از تب ها را برای زمان های جداگانه همگام سازی کنید. توجه: برگه ها را فقط می توان با یک بار همگام سازی کرد. نمی‌توانید گروه‌هایی از برگه‌ها را برای زمان‌های جداگانه همگام‌سازی کنید.

فعال کردن بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback

برای فعال کردن بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback در تمام تب های View جدید، > تنظیمات مشتری > عمومی > بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback ضبط شده را انتخاب کنید. خطوط زمانی در تب های View جدید به طور خودکار بر روی زمان فعلی متمرکز می شوند.

فعال کردن بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback در کادر محاوره‌ای «تنظیمات مشتری»، جدول زمانی تب ‌های بازشده قبلی را بازپخش همزمان نمی کند، بلکه تنها تب های جدیدی را که پس از فعال کردن بازپخش همزمان باز می‌شوند، بازپخش می کند. تب هایی که قبلاً باز شده اند باید به صورت جداگانه بازپخش شوند. برای همگام سازی پخش بین برگه های خاص، در پایین هر خط زمانی کلیک کنید. نماد تغییر می کند تا نشان دهد که اکنون همگام شده است. جدول زمانی با اولین برگه ای که انتخاب کرده اید همگام می شود.

غیرفعال کردن بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback

برای غیرفعال کردن بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback در همه تب های View جدید، کادر انتخاب « بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback» را در کادر گفتگوی «تنظیمات مشتری» بردارید. برگه هایی که قبلاً همگام سازی شده‌اند، همگام خواهند ماند. برای غیرفعال کردن بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback در هر برگه، در پایین جدول زمانی کلیک کنید. نماد تغییر می کند تا نشان دهد پخش همزمان غیرفعال شده است. ددلاین به همان زمان نمایش داده می شود اما دیگر با خطوط زمانی دیگر همگام سازی نمی شود.

نحوه بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback  در Reolink POE NVR

توجه: دستگاه‌های NVR POE فقط می‌توانند از پخش ویدیوی 8 مگاپیکسلی یک کاناله پشتیبانی کنند. می‌توانید مراحل زیر را برای بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback در WiFi NVR با مانیتور/تلویزیون متصل دنبال کنید.

  • مرحله 1. به منو -> جستجو -> پخش بروید و روی دکمه Detail کلیک کنید تا وارد جدول ضبط تاریخ/زمان-کانال‌ها شوید.
  • مرحله 2. تاریخ را انتخاب کنید و برای نمایش موارد ضبط شده در هر کانال روی جستجو کلیک کنید، سپس روی سلول جدولی که می خواهید پخش شود کلیک کنید.
  • مرحله 3. کانال(های) را برای پخش همزمان (حداکثر در 4 دوربین) انتخاب کنید، سپس برای شروع پخش روی OK کلیک کنید.

نحوه پخش همزمان چندین فیلم ضبط شده در Reolink Client (New Client)

این مورد بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback برای همه دوربین های Reolink اعمال می شود. توجه: رابط واقعی بسته به مدل خاص متفاوت خواهد بود. در اینجا با مراحل زیر شما را راهنمایی می کنیم تا فیلم های ضبط شده را از چندین دوربین از طریق Reolink Client پخش کنید.

مرحله 1. روی دکمه Playback کلیک کنید تا وارد صفحه Playback شوید.

بازپخش همزمان در دوربین مداربسته

مرحله 2. روی پنجره صفحه پخش دوبار کلیک کنید تا تمام صفحه تقسیم شود.

بازپخش همزمان در دوربین مداربسته

مرحله 3. دوربین یا NVR مورد نظر برای پخش را به پنجره های صفحه پخش بکشید. اگر از NVR استفاده می کنید، روی نماد دوربین mceclip3.png کلیک کنید تا لیست کانال ها نشان داده شود، سپس کانالی را که می خواهید پخش کنید بکشید.

روی تایم لاین کلیک کنید

مرحله 4. برای جستجوی ویدیوهای ضبط شده روی Timeline کلیک کنید. و برای پخش روی دکمه پخش کلیک کنید.

نحوه پخش همزمان چندین دوربین ضبط شده در Reolink WiFi NVR

این راهنمای بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback برای Reolink WiFi NVR اعمال می شود. می‌توانید مراحل زیر را برای پخش همزمان ضبط‌های چند دوربین در WiFi NVR با مانیتور/تلویزیون متصل دنبال کنید.

  • مرحله 1. به منو -> صفحه جستجو بروید.

سال، ماه و تاریخ را انتخاب کنید

  • مرحله 2. سال، ماه و تاریخ را انتخاب کنید (مثلاً 2015، 20 دسامبر) و روی شبکه‌های جدول زمانی CH (کانال) انتخاب شده کلیک کنید. نکته: هر شبکه آبی و قرمز نشان دهنده یک ساعت است.

اکنون می توانید مکان نما را روی خط زمانی حرکت دهید

توجه: نرمال به معنای فیلم‌هایی است که تحت ضبط 24 ساعته (ضبط ثابت) ضبط شده‌اند و زنگ هشدار به معنای فیلم‌هایی است که هنگام فعال شدن زنگ حرکت ضبط می‌شوند. None به این معنی است که ویدیو ضبط نشده است.

  • مرحله 3. اکنون می توانید مکان نما را روی خط زمانی حرکت دهید تا قسمتی را که می خواهید پخش کنید انتخاب کنید و دکمه مثلث را برای پخش فشار دهید. هنگامی که یک قسمت را انتخاب می کنید، ضبط های چهار کانال را همزمان پخش می کند.

اگر روی یک تصویر دوبار کلیک کنید

توجه:

  1. اگر روی یک تصویر دوبار کلیک کنید، به حالت تمام صفحه می رود.
  2. در مرحله 2 می توانید از ضبط های ضبط شده در درایو فلش USB یا هارد دیسک (وصل شده به پورت USB) پشتیبان تهیه کنید.
  3. هنگام مشاهده فیلم در مرحله 3، می توانید سریع به عقب، سریع به جلو، آهسته به جلو، پخش و مکث کنید.

نحوه بازپخش از طریق PoE NVR (UI جدید)

در این قسمت از راهنمای بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback با مراحل زیر شما را برای بازپخش ویدیوهای ضبط شده از طریق POE NVR راهنمایی می کنیم. این بخش برای RLN8-410; RLN16-410 کاربردی است.

مرحله 1. PoE NVR را راه اندازی کنید و وارد NVR های خود شوید، سپس روی دکمه Playback کلیک کنید تا وارد صفحه پخش شوید.

دوربینی را که می خواهید بررسی کنید انتخاب کنید.

مرحله 2. دوربینی را که می خواهید بررسی کنید انتخاب کنید.

تاریخ را انتخاب کنید.

مرحله 3. تاریخ را انتخاب کنید. تاریخ(های) دارای ضبط دارای یک نقطه آبی خواهد بود. برای انتخاب زمان پخش فایل های ضبط شده روی نوار آبی کلیک چپ کنید.

ضبط های حرکت را بررسی کنید

مرحله 4. اگر فقط می خواهید ضبط های حرکت را بررسی کنید، لطفاً فقط زنگ هشدار را بررسی کنید. شما می توانید نوع حرکت را انتخاب کنید.

سخن پایانی

امیدواریم که از این مطلب درباره بازپخش همزمان در دوربین مداربسته یا Synchronous Playback به صورت تصویری خوشتان آمده باشد و توانسته باشید اطلاعاتی به گنجینه اطلاعاتی خودتان بیفزاییدو همانطور که از این مقاله می بینید، موارد بسیار زیادی برای دوربین های مداربسته وجود دارد. برای اینکه بتوانید نصب دوربین های خود را به طور موثر انجام دهید، به تجربه ای در زمینه DIY نیاز دارید. هایک لوک از فرآیندهای تخصصی برای نصب دوربین مداربسته استفاده می کند و باعث نصب با کیفیت و طولانی مدت می شود. ما همچنین دوربین های خود را طبق استانداردهای سختگیرانه SSAIB نصب می کنیم و از قطعات با کیفیت بالا استفاده می کنیم. سیستم‌های مداربسته با وضوح بالاتر، پلاک‌خوان‌ها و دوربین‌هایی با سایر ویژگی‌های خاص معمولاً قیمت بیشتری دارند. دوربین های مقاوم در برابر آب و هوا هم معمولاً دارای قیمت بالاتری هستند. سیستم های مبتنی بر ابر نیز با هزینه های ذخیره سازی ابری همراه هستند.

هایک لوک نمایندگی هایک ویژن

هایک ویژن یک برند شناخته شده در دنیاری دوربین مدار بسته است. هایک لوک به عنوان یک ارائه دهنده خدمات نصب دوربین مداربسته باتجربه در ایران، راه حل های پیشرفته نظارت امنیتی دوربین مداربسته را برای استفاده های مسکونی و تجاری ارائه می دهد. تیم متخصص هایک لوک با مشاوره در مورد بهترین روش محافظت و نظارت بر خانه یا محل کار در این امر یاری رسان شنا هست. نصب دوربین های مداربسته هایک ویژن توسط یکی از مهندسان متخصص هایک لوک  انجام می شود تا از انجام همه کارها با بالاترین استاندارد اطمینان حاصل شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات نصب دوربین مداربسته توسط هایک لوک، لطفاً به صفحه اصلی نصب دوربین مدار بسته ما مراجعه کنید.