ویدئو وال Video Wall در اتاق سرور دوربین مداربسته کمک می کند تا بتوانید محل مورد نظر را به راحتی کنترل کنید. با این روش می توانید تردد و کلیه عملیات را به دقت کنترل کنید. برای این کار به دوربین های زیادی نیاز است. با این روش نه تنها می توان وقایع را در همان لحظه مشاهده کرد بلکه می توان آن ها را در زمان بعدی نیز به نمایش گذاشت.

ویدئو وال Video Wall

ویدئو وال Video Wall در اتاق سرور دوربین مداربسته و مانیتورهای بزرگ اندازه

ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته با مانیتورهای بزرگ اندازه مشخص می شود. تجهیزات نظارتی دقیق و کامل هستند تا هدف برآورده شود. در واقع با استفاده از چندین دوربین به طور همزمان می توان به این هدف دست یافت. ویدئو وال مانیتورهای بزرگی هستند که کار نظارت را آسان می کنند. توجه کنید که مانیتورهای کوچک اندازه برای این کار مناسب نیستند. این نوع مانیتورها روی دیوار نصب می شوند. بنابراین می توان کار کنترل را به بهترین شکل ممکن انجام داد. در زمان طراحی اتاق مانیتورینگ لازم است که به این موضوع توجه کنید. لازم به ذکر است که هر یک از مانیتورها به طور جداگانه طراحی و تولید می شود. البته هم اندازه بودن تمامی مانیتورها ضروری است. این سیستم مناسب پروژه های بزرگ است. هزینه بسیار زیادی دارد. برای کنترل بهتر لازم است که از سخت افزارها و نرم افزارهای گوناگونی استفاده کرد.

انتخاب مناسب ویدئو وال Video Wall در اتاق سرور دوربین مداربسته 

ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته را بهتر است که متناسب با شرایط خود انتخاب کنید. البته عواملی مانند ابعاد اتاق، محل نصب ویدئو وال در این بین مهم هستند. مانیتورهای باریک برای این هدف کاملا مناسب هستند. کارایی بالا و قابلیت نمایش با کیفیت موجب می شود که بتوانید از مانیتورهای با کیفیت استفاده کنید.

ویدئو وال Video Wall

مشخص کردن ابعاد ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته

ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته بهتر است که مطابق با محاسبات نصب شود. اپراتور لازم است طوری بنشیند که بتواند تمامی مانیتورها را نظارت کند. مانیتورها لازم است که تمامی جزئیات را به نمایش بگذارند.

انتخاب مانیتورینگ روم مناسب 

ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته از اهمیت بسزایی برخوردار است. نقطه مناسبی از اتاق را مدنظر قرار دهید. محل میز و صندلی اپراتور هم عامل مهمی به شمار می رود. مانیتورها را از برندها انتخاب نمایید. می توانید در کنار مانیتورها، لوگو شرکت و ساعت دیواری هم نصب کنید.

ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته با مانیتورها به انجام می رسد. در این زمان اپراتور نزدیک به مانیتورها خواهد بود. زاویه دید مناسب موجب می شود که اپراتور بتواند تمامی مانیتورها را مشاهده کند.

ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته با مانیتورها بزرگ اندازه موجب می شود که به لحاظ بزرگی آن ها دورتر بنشیند. اندازه این نوع مانیتورها بزرگ است. متناسب با اندازه دیوار، مانیتورها را انتخاب کنید.

ویدئو وال Video Wall

نورپردازی

ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته با نورپردازی مناسب موجب خواهد شد تا اپراتور راحت کار کند. روشنایی بیش از حد نیز موجب اختلال در کار خواهد شد. از لامپهایی با روشنایی مناسب استفاده کنید که اپراتور بتواند کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. نورپردازی لازم است به نحوی باشد که به دید اپراتور لطمه ای وارد نکند. هرگز احساس خستگی نکند. هر چقدر که کار طراحی اتاق ویدئو وال دقیق انجام شده باشد به همان اندازه اپراتور می تواند کار خود را دقیق انجام دهد. در این زمینه دقت کنید. به خاطر این که از ویدئو وال می توانید تا مدت زمان طولانی استفاده کنید. نورپردازی مناسب موجب خواهد شد تا اتاق از هر جهت برای کار مناسب باشد. روشنایی اتاق را متناسب با ساعت های شب و روز تنظیم کنید.

انعکاس نور

ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته با انتخاب منبع نور مناسب کار را راحت خواهد کرد. انتخاب منبع نور از اهمیت بسزایی برخوردار است. نور شدید می تواند مانع جدی برای کار اپراتور باشد. منبع روشنایی را انتخاب کنید. در انتخاب منبع روشنایی دقت و حساسیت زیادی به خرج دهید.

ویدئو وال Video Wall

مانیتور روم مهندسی شده

ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته با تجهیزات با کیفیت کار ساده ای خواهد بود. بهتر است که این کار از ابتدا تا انتها مهندسی شده باشد. هر چقدر که مانیتورها شفاف باشد به همان اندازه کار اپراتور راحت خواهد بود. متناسب با اندازه اتاق ویدئو وال را نصب کنید. هر چقدر که اتاق کنترل دقیق طراحی شده باشد به همان اندازه می توان انتظار داشت که اپراتور کار خود را راحت تر انجام خواهد داد. بهتر است که از جدیدترین تجهیزات استفاده شود تا بتوان تصاویر را با بالاترین کیفیت ممکن ضبط کرد. انجام این کار موجب خواهد شد تا بتوان در هر زمانی به اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشت. با ویدئو وال می توان تمامی فعالیت های انجام شده را پیگیری کرد. اشکالات فعالیت های مختلف را یافت. در نهایت آن ها را اصلاح کرد.

ویدئو وال در صنعت کشاورزی و باغبانی نیز کاربرد دارد. با این روش می توان رشد گیاهان را روزانه بررسی نمود. رشد گیاهان و مبارزه با آفات موجب خواهد شد تا گیاهان به خوبی رشد کنند.

ویدئو وال Video Wall

حیات وحش

در باغ وحش و پارک های طبیعی نیز می توان با ویدئو وال به حفظ نسل حیوانات کمک کرد. با نصب دوربین های مدار بسته در قسمت های مختلف پارک می توان از حیوانات و گیاهان مراقبت کرد. مراقبت های شبانه روزی موجب ادامه نسل آن ها خواهد شد.

دوربین های ویدئو وال لازم است در محل و ارتفاعی نصب شود که حیوانات به آن صدمه ای وارد نکنند. با این کار می توان از انقراض نسل حیوانات پیشگیری کرد. نصب دوربین های 360 درجه گنبدی شکل به کنترل بهتر کمک می کند. همانطور که میدانید این دوربین ها در 360 درجه و در چهار جهت گردش می کنند. به همین دلیل برای ویدئو وال از هر جهت مناسب هستند. حتی در صورتی که به این دوربین ها هم دسترسی نداشته باشید اپراتور با دوربینی که در محل ثابت شده می تواند محل را به دقت نظارت و بررسی کند.

ویدئو وال Video Wall

مشتریان هدف

ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته می تواند برای کسب و کارهای مختلف کاربرد داشته باشد. برای تاسیسات می توان از این امکان استفاده کرد. با فناوری های پیشرفته و بروز می توان جزئیات را به دقت بررسی کرد. از آن جایی که نشتی در تاسیسات می تواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد، به همین دلیل بهتر است که از مانیتورهای با کیفیتی استفاده شود تا از بروز نشتی جلوگیری کرد.

ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته برای صنعت حمل و نقل مفید و کاربردی است. با این روش می توان از بروز تصادف های شدید جلوگیری کرد. همانطوری که می دانید تردد وسایل نقلیه موجب ترافیک سنگین می شود. کنترل ترافیک موجب خواهد شد تا مسافران و کالاها به موقع به مقصد برسند.

ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته و تامین امنیت هدف نهایی این پروژه است. امنیت می تواند جلوگیری از اغتشاش و بی نظمی در محل باشد. پیشگیری از وقوع حوادث غیر مترقبه می تواند به حفظ امنیت کمک کند. نیروهای نظامی و انتظامی می توانند با این ابزار به این هدف دست یابند.

ویدئو وال Video Wall در اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته برای هر صنعتی کاربرد دارد. همه صنایع می توانند متناسب با اهداف خود از این امکان استفاده کنند. استفاده از فناوری های بروز در این حوزه موجب تسهیل کار خواهد شد.

ویدئو وال Video Wall