چگونه می توانیم بهترین دوربین مداربسته دید در شب را انتخاب کنیم؟ دوربین امنیتی مانند داشتن یک چشم محافظ است که از خانه و محل کار شما محافظت می کند. اما اگر دوربین شما دید در شب نباشد، نمی تواند هر موردی را که در تاریکی اتفاق می افتد، ثبت کند. نصب دوربین های مداربسته دید در شب، بهترین راه برای اطمینان از امنیت خانه و محل کار شما است. بیشتر سرقت های خانه و ماشین در شب اتفاق می افتد، بنابراین، اگر یک دوربین امنیتی قادر به فیلمبرداری در شب یا نور ضعیف نباشد، دوربین خوبی نیست. یک دوربین امنیتی دید در شب خوب با وضوح بالا، باید دارای لنزی با وضوح بالا باشد که حتی در نور ضعیف نیز بتواند به طور واضح فیلم و تصاویر را ثبت کند.

معرفی بهترین دوربین مداربسته دید در شب

لازم به ذکر است که این دوربین ‌ها علاوه بر فیلمبرداری رنگی در شب، باید دارای لنز مادون قرمز نیز باشند که می ‌تواند به نظارت بر فعالیت‌ ها حتی در نور کم، ادامه دهد. بهترین دوربین مداربسته دید در شب HD در مدل ‌های مختلفی عرضه می ‌شوند. این مدل ها شامل دوربین های مداربسته سیم‌دار و دوربین ‌های امنیتی با باتری می باشند. ما در این مطلب از هایک لوک می خواهیم بهترین دوربین های مداربسته دید در شب را معرفی کنیم.

نحوه انتخاب بهترین دوربین مداربسته دید در شب

یکی از اولین نکات در انتخاب بهترین دوربین مداربسته دید در شب، این است که باید تصاویر واضحی را در شرایط کم نور ثبت کند. با در نظر گرفتن این موضوع، بهتر است دوربین های مداربسته با وضوح بالا و قابلیت فیلم برداری مادون قرمز را انتخاب کنید. دومین نکته سهولت استفاده آن است. با توجه به اینکه بسیاری از مردم دوربینی را می خواهند که راه‌اندازی آن آسان باشد، دوربین های بی‌سیم که می‌ توانند مستقیماً به WiFi متصل شوند و از باتری برای تامین انرژی استفاده کنند، بهترین انتخاب است. همچنین مدل‌هایی که نیاز به هاب یا NVR دارند نیز نصب و استفاده راحتی دارند.

سومین فاکتور در انتخاب بهترین دوربین مداربسته دید در شب، تشخیص حرکت هوشمند، میکروفون ‌های دو طرفه، آژیرها و … است. همچنین برای نصب دوربین دید در شب کارآمد با فضای ذخیره سازی ابری، به اینترنت پرسرعت نیاز دارید. دوربین‌ های مداربسته می ‌توانند پهنای باند زیادی را مصرف کنند، بنابراین بسته به تعداد دستگاه‌ های Wi-Fi دیگری که دارید، مقدار مگابایت بر ثانیه بیشتری مورد نیاز است.

انواع دوربین مداربسته دید در شب

ویژگی های دوربین مداربسته دید در شب

بهترین دوربین مداربسته دید در شب، نظارت شبانه روزی را برای خانه ها و مشاغل ارائه می دهند. توانایی استثنایی آنها برای دیدن در تاریکی به دلیل فناوری پیشرفته نظارت IR (مادون قرمز) است. با این حال، هنگام خرید دوربین دید در شب، باید ویژگی های خاصی را بررسی کنید تا بتوانید بهترین دوربین امنیتی دید در شب را تهیه کنید.

ویژگی های دوربین های مداربسته دید در شب عبارتند از:

  • نور IR قوی، ترجیحا تطبیقی
  • قابلیت تغییر از حالت رنگی به سیاه و سفید
  • حساسیت بالای سنسور به نور
  • فیلتر ICR و محفظه ضد آب و هوا

انواع مختلف دوربین مداربسته دید در شب

بهترین دوربین مداربسته دید در شب سه نوع هستند که شامل دوربین های کم نور، دوربین های مداربسته مادون قرمز و دوربین های دید در شب حرارتی می باشند. دوربین های کم نور برای ثبت یک تصویر قابل مشاهده به سطح مشخصی از نور نیاز دارند. این دوربین ها قادر به گرفتن تصویر در تاریکی مطلق هستند. دوربین های مادون قرمز به تشخیص امواج فروسرخ که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند، کمک می کنند. این قابلیت این امکان را برای دوربین ها فراهم می کند که بدون هیچ منبع نور خارجی، فیلم ها را ضبط کنند. دوربین های دید در شب حرارتی در هر شرایط نوری، فیلم قابل مشاهده را ارائه می دهد. این دوربین می تواند گرما را به تصویر تبدیل کند و به همین دلیل، چنین دوربین هایی قادر به گرفتن تصاویر قابل مشاهده در هوای برفی، مه آلود یا بارانی هستند.

دوربین های مداربسته دید در شب رنگی و سیاه سفید

مزایای بهترین دوربین مداربسته دید در شب

وجود بهترین دوربین مداربسته دید در شب، برای نظارت بر اموال شما در تمام ساعات شبانه روز، ضروری و مهم است. فناوری این دوربین های مداربسته به شما این امکان را می دهد که در شرایط کم نور یا بدون نور تصاویر و فیلم ها را ببینید و ثبت کنید. علاوه بر این دوربین های دید در شب می توانند در شرایط مختلف نور و آب و هوا نیز کار کنند. بنابراین، حتی اگر دوربین امنیتی در مکانی با کمترین نور قرار داده شود، باز هم می تواند فیلم و تصاویر را ضبط کند.

همچنین بهترین دوربین های مداربسته دید در شب مجهز به سنسورهای حرکتی هستند. این می تواند به تشخیص حرکت و ارسال هشدارهای مزاحم به تلفن یا کامپیوتر شما کمک کند. بدین ترتیب زمانی که شخصی قصد ورود به خانه یا محل کار شما را داشته باشد به شما اطلاع داده می شود. دوربین های امنیتی دید در شب به شما این امکان را می دهند که ملک خود را در 24 ساعت شبانه روز، تحت نظر داشته باشید. سارقان معمولاً شب ها به سراغ سرقت می روند. بنابراین، به دلیل وجود دوربین های دید در شب، آنها در عمل گرفتار می شوند. پس، یک دوربین دید در شب برای امنیت خانه و محل کار شما لازم است و از ورود افراد ناشناس، جلوگیری می کند.

چرا دوربین های امنیتی دید در شب در فضای باز مهم هستند؟

در ادامه مبحث بهترین دوربین مداربسته دید در شب، به اهمیت استفاده از این دوربین ها می پردازیم. همانگونه که در مطالب بالا هم گفته شد دوربین دید در شب برای امنیت خانه و محل کار بسیار ضروری است. مزیت اصلی دوربین های مداربسته دید در شب، تصاویر واضحی است که می توانند در تاریکی ثبت و ضبط کنند.

نکات مهم هنگام خرید بهترین دوربین مداربسته دید در شب

هدف از انتخاب بهترین دوربین مداربسته دید در شب

بهترین دوربین مداربسته دید در شب، به بهتر شدن اثربخشی سیستم نظارت تصویری در شرایط کم نور کمک می کند. در چنین دوربین هایی نور IR وجود دارد که بدون آن ثبت و ضبط تصویر در شب غیرممکن است. چنین دوربین هایی حتی در تاریکی هم قادر به ضبط هستند. دوربین امنیتی دید در شب برای محافظت از یک محل بسیار مهم و ضروری است. یک دوربین خوب دید در شب باید چند ویژگی مانند نور IR قدرتمند، قابلیت تغییر از حالت رنگی به سیاه و سفید، رنگ بالای سنسور به نور، فیلتر ICR و خاصیت ضد آب و هوا را داشته باشد.

هایک لوک معتبرترین مرکز خرید دوربین مداربسته دید در شب

در بخش پایانی انتخاب بهترین دوربین مداربسته دید در شب، به این نتیجه می رسیم که امنیت خانه یا هر ملک شما بسیار مهم است. اخیراً افراد بیشتری روی دوربین دید در شب برای خانه ها و املاک خود هم برای محافظت و هم برای آرامش خاطر سرمایه گذاری کرده اند. دوربین امنیتی دید در شب خانه و محل کار شما را در طول روز و شب ایمان نگه می دارد. هایک لوک یکی از برترین مراکز فروش دوربین های مداربسته دید در شب است که نمایندگی فروش دوربین های هایک ویژن و داهوا را نیز دارد.

اگر قصد بهترین دوربین مداربسته دید در شب را دارید، می توانید دوربین  Kent CamEye HomeCam 360 را انتخاب کنید که یکی از بهترین دوربین های دید در شب است. این یک دوربین خانگی Wi-Fi نسل بعدی با نمای پانوراما 360 درجه است. ویژگی دید در شب آن، ضبط شفاف تصاویر تا 10 متر را با استفاده از LED IR نامرئی امکان پذیر می کند. تشخیص انسان، تشخیص حرکت هوش مصنوعی، زنگ هشدار مزاحم، تماس دو طرفه در کنار ضبط ابری مبتنی بر رویداد از دیگر ویژگی ‌های مهم آن است که می ‌تواند خانه و خانواده شما را به طور کامل در برابر خطرات احتمالی محافظت کند.